Najpopularniejsze reportaże 2018 roku

Na portalu Relacje Regionalne prezentujemy reportaże z ciekawych miejsc i wydarzeń w regionie. Z końcem roku 2018 na portalu znalazło się już ponad 45 000 fotografii i blisko 4 000 artykułów.

Poniżej prezentujemy listę najpopularniejszych relacji roku 2018.

Miejsce 1

Największa oglądalnością ponownie cieszyły się relacje Polish Bike Week – Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson, kilkudniowej imprezy motocyklowej organizowanej w Karpaczu.

Miejsce 2

Na drugim miejscu znalazła się relacja z gali nowej organizacji mieszanych sztuk walki CFN – Contender Fight Night, która została zorganizowana w Kamiennej Górze po raz pierwszy.

Miejsce 3

Na trzecim miejscu znalazła się relacje z Rajdu Arado, majówkowego widowiska militarnego i największej w Polsce mobilnej imprezy historyczno-edukacyjnej. Nasze relacje z Rajdu Arado dostępne tutaj.

Miejsce 4

Na czwartym miejscu znalazła się relacja z Dni Powiatu Kamiennogórskiego, gdzie zwieńczeniem imprezy były koncerty w wykonaniu Don Vasyla oraz zespołu Łzy.

Miejsce 5

Na piątym miejscu znalazła się relacja z wizyty Sióstr Godlewskich w Arado, gdzie kręciły materiał do kolejnego programu telewizyjnego dla stacji 4FUN DANCE.

Miejsce 6

Szóste miejsce zajął reportaż z wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Kamiennej Górze. Jako jedyni mieliśmy możliwość wykonania reportażu z przebiegu całej wizyty.

Miejsce 7

Siódme miejsce zajęła relacja z 30. lecia z zespołem Akcent. Podczas wydarzenia wystąpił Zenek Martynik z zespołem Akcent, zespół Boys oraz dziewczyny z zespołu Top Girls.

Miejsce 8

Ósme miejsce na podium zajęła relacja z festiwalu Castle Party, jednego z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego, który organizowany jest w Bolkowie.

Miejsce 9

Na dziewiątym miejscu zakwalifikowała się relacja z wydarzenia Wałbrzych Rock Fest, podczas którego zagrał m.in. Kult i Kazik Staszewski oraz Lao Che.

Miejsce 10

Pierwszą dziesiątkę zamyka relacja z wizyty saperów w krzeszowskim sanktuarium.

Bardzo dużą oglądalnością cieszyły się również poniższe relacje.

Krze-Show-Time (Marek Piekarczyk)
Koncert Andrzej Piaseczny
Dni Kamiennej Góry (Chylińska, Happysad, After Party)
Święto Lubawki (Stachursky, Myslovitz)
Koncert Acid Drinkers
Festiwal Filmowy ZOOM Zbliżenia
Koncert Christina Martin
Koncert Dezerter
Zdobywca Góry Parkowej
Maj z muzyką Dawną
Koncert Józef Skrzek
Uroczyste obchody VII Dolnośląskiej Pielgrzymki Leśników
XVIII Dolnośląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych
Festiwal “Musique d’elite”
Operacja Ariadna
Koncert Czesław Śpiewa
Koncert Sławomir
Halloween w Arado

Share

Zobacz inne

One Thought to “Najpopularniejsze reportaże 2018 roku”

  1. […] Ruszyła bezpłatna Komunikacja w Kamiennej GórzeBiuro Poselskie Iwony Krawczyk otwarteSpotkanie noworoczne Starostwa PowiatowegoUroczyste przekazanie wozu strażackiegoRemont Centrum Kultury w Kamiennej GórzeIgloo na OkrajuŚcieżka rowerowa Kamienna GóraWOŚP w KrzeszowieWOŚP w Kamiennej GórzeNajpopularniejsze reportaże 2018 roku […]

Leave a Comment