Kontakt

Właściciel portalu

 

Artur Kubieniec profil

e-mail: relacjeregionalne@gmail.com
tel. 695 932 603
tel. 600 816 705

Nazwa portalu jest tytułem prasowym wpisanym postanowieniem Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze do rejestru dzienników i czasopism Sygn.akt I Ns.Rej.Pr.2/15, za numerem 326.

 

Share

10 Thoughts to “Kontakt”

 1. Stanislaw Dowlaszewicz

  Serdecznie pozdrawiam z Bolivii. Gratuluje pieknej strony i wiadomosci na biezaco z Czadrowa i okolic. Fan ziemi kamiennogorskiej.

 2. Dziękujemy, pozdrawiamy 🙂

 3. Iza

  Przepiękne zdjęcie Czadrowa;-)

 4. Iza

  Szkoda że nie ma nowych zdjęć Czadrowa:-(

 5. Wszystkie na bieżąco robione zdjęcia są w tachach o nazwie Okolica, również Czadrowa:
  https://czadrow24.pl/tag/okolica

 6. Silver

  Witam w 1989r miałem wtedy 11 lat wyprowadziłem się z Czadrowa i jestem pod ogromnym wrażeniem strony internetowej i aktywności Czadrowa.Dziś mam 38 lat i niestety nikogo niepoznaję na zdjęciach,sentyment do Czadrowa pozostał..powodzenia i pozdrawiam

  1. Dziękuję, również pozdrawiam 🙂

 7. Iwona Jazukiewicz

  Prośba o sprawdzenie…Skoro dzieciaki siedzialy prawie cały rok szkolny w domach,to dlaczego mam płacić skladki szkolne…50 zl.Pani Ktora skladki zbiera wypisala mi..dzien nauczyciela,dzien chlopaka(juz minely w pandemi)zostalo dzien dziecka..na ktore wplacam 35 zl.a te 50zl to na co? Na bukiety dla nauczycieli,?Dla mnie te 50 zl to nie problem,ale jak 21 dzieciakow zaplaci to juz duza kwota.dziki i pozdrawiam

 8. Ewa

  Witam, mam pytanie. Dlaczego na odcinku drogi i pobocza w Czadrowie, przy głównej drodze, nie świecą latarnie. I kto za to odpowiada. Przecież ludzie wieczorami idą i wracają z pracy.

  1. Artur

   Jeżeli nie świecą latarnie to należy zadzwonić do gminy i telefonicznie zgłosić przy jakiej posesji. Można również zgłosić to do sołtys wsi. Żarówki mają to do siebie, że czasami się przepalają. Jeżeli nikt nie zgłosi przepalonej żarówki to nie będzie ona wymieniona.

Leave a Comment