Krze-Show-Time5 – Podsumowanie

Zakończyła się piąta edycja imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Przez dwa dni w Krzeszowie mieszkańcy regionu uczestniczyli w bardzo bogatym programie artystycznym przygotowanym przez Gminę Kamienna Góra i Centrum Biblioteczno-Kulturalne Gminy Kamienna Góra. Współorganizatorem wydarzenia była Restauracja Rustykalna z Krzeszowa, honorowy patronat nad wydarzeniem objęła wicemarszałek Iwona Krawczyk i po raz kolejny patronat medialny nad wydarzeniem objął nasz portal, na którym można obejrzeć bardzo obszerną relację z festiwalu.

Po oficjalnym otwarciu przez wójta Patryka Strausa, jako pierwsza zaprezentowała się grupa tegorocznych gimnazjalistów klas trzecich z Krzeszowa, która dostojnym krokiem zatańczyła poloneza. Po gimnazjalistach rozpoczęto blok taneczny z udziałem dzieci i młodzieży, podczas którego swój program zaprezentowali: Zespół Taneczny „Fraszka” pod przewodnictwem Marka Homoncika, Sprężynki z CBK Pisarzowice pod przewodnictwem Moniki Całko i Five High Crew z CBK Pisarzowice. Następnie zaprezentował się Zespół „Złote nutki” z Przedwojowa oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Legnickiej.

W trakcie trwania imprezy dzieci mogły korzystać z animacji, malowania twarzy, jazdy kucykiem, ścianki wspinaczkowej i wielu innych atrakcji. Ponadto zorganizowano konkurs na najpiękniejszy wianek, pleciony podczas festiwalu.

Jednym z głównych punktów programu pierwszego dnia festiwalu była parada z zapalonymi pochodniami, która przeszła ulicami Krzeszowa nad pobliską rzekę puszczać wianki na wodzie.

Pierwszy dzień Krze-Show-Time5 zakończył koncert zespołu Benjamin’s Clan, po którym odbyło się widowisko tancerzy ognia i światła.

Drugi dzień festiwalu wypełniły koncerty zespołów Sachiel, Porażeni, Niebo i gwiazdy wieczoru, byłego lidera zespołu TSA Marka Piekarczyka, który wraz z muzykami Tadeuszem Apryjasem i Jacekiem Borowieckim dali świetny koncert „Akustycznie”. Festiwal został zakończony przestrzennym pokazem laserowym.

Wszystkie powyższe atrakcje i występy artystów można obejrzeć na naszym portalu. Kliknij poniższe zdjęcie aby przejść do galerii.

Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska
Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska

Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan
Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan

Krze-Show-Time5 – Irrbloss tancerze ognia i światła
Krze-Show-Time5 – Irrbloss tancerze ognia i światła

Krze-Show-Time5 – Koncert Sachiel, Porażeni, Niebo
Krze-Show-Time5 – Koncert Sachiel, Porażeni, Niebo

Krze-Show-Time5 – Koncert Marek Piekarczyk
Krze-Show-Time5 – Koncert Marek PiekarczykShare

Zobacz inne

Leave a Comment