Koncert – Christina Martin

Dnia 7 lutego 2018 roku w sali witrażowej Urzędu Miasta Kamienna Góra odbył się zapowiadany koncert Christiny Martin.

Wydarzenie było częścią europejskiego tournee artystki pod nazwą „Impossible To Hold” promującego album „I’ll Be Alright”, wyróżniony m.in. nagrodą East Coast Music Award 2017 w kategorii Pop.
W skład europejskiego tournee wchodzą m.in. takie kraje jak Niemcy, Francja czy Szwajcaria.

Christina Martin to piosenkarka z Kanady, która porusza się na granicy gatunków takich jak folk, pop, country i rock. Koncertowała na terenie całej Ameryki, występowała też w wielu krajach europejskich. Podczas tegorocznej trasy koncertuje w duecie z drugim gitarzystą, prywatnie partnerem życiowym.

Podczas koncertu w kamiennogórskim ratuszu artystka zagrała również singiel „Lungs Are Burning” zapowiadający nowy album o takim samym tytule, jak trasa koncertowa – „Impossible To Hold”, który ma oficjalnie ukazać się w sprzedaży w ciągu kilku miesięcy.

Koncert odbył się w ramach cyklu „Koncert miesiąca”. Bardzo licznie zebrana publiczność wysłuchała muzyki wykonanej na najwyższym poziomie. Po koncercie każdy zainteresowany mógł otrzymać od Christiny Martin autograf i wykonać zdjęcie.

Organizatorem wydarzenia było kamiennogórskie Centrum Kultury. Organizatorem trasy koncertowej jest Borówka Music.Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Koncert – Christina Martin”

  1. […] „Impossible To Hold” promującego album „I’ll Be Alright”. Nasz reportaż dostępny tutaj. Zapraszamy również do poniższej relacji […]

Leave a Comment