Recital Janusza Cedro w kamiennogórskim CK

W sali widowiskowej Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbył się dziś (piątek, 22 marca) recital Janusza Cedro “Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60. i 70.”.

Wszystkie bezpłatne zaproszenia na wydarzenie zostały rozdane już tydzień wcześniej. Dzisiejsze wydarzenie to kolejny koncert z cyklu koncertów ” Rozśpiewany Dolny Śląsk”, zorganizowany przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Jerzy Pokój.

Janusz Cedro, wszechstronny artysta będący wokalistą, kompozytorem, aranżerem, reżyserem, managerem i producentem muzycznym, zaprezentował największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60. i 70. Janusz Cedro jest znany szerszej publiczności jako wokalista, frontman i manager grupy Spirituals Singers Band, oraz z występów w projekcie Janusz Cedro Live In Concert, przekształconego później w formację Janusz Cedro and The Band. Od 2016 roku, po powrocie na scenę, promuje projekt Janusz Cedro – Solo, ale występuje też projektach z innymi artystami m.in.: Jan Młynarczyk, Janusz Konefał, Marek Waszczyński i Zdzisław Babiarski.

Share

Zobacz inne