Nagroda główna XII PBW Karpacz 2019 – Harley-Davidson Street Rod 750

Przypominamy, że w dniach 1-4 sierpnia 2019 roku w Karpaczu odbędzie się kolejna edycja Polish Bike Week – największej imprezy motocyklowej w regionie.

To już XII edycja imprezy, której celem jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson, pogłębianie dobrego wizerunku Karpacza jako miejscowości atrakcyjnej turystycznie i przyjaznej motocyklistom, kontynuacja udanych imprez w tym rejonie, a także realizacja celów marketingowych, promocyjnych oraz handlowych współorganizatorów, sponsorów i wystawców.

Polish Bike Week będzie miał ponownie charakter otwartej imprezy dla zmotoryzowanych i nie jeżdżących na motocyklach, z koncertami i szeregiem przyciągających uczestników konkursów, prezentacji i zabaw.

Ulica Obrońców Pokoju ponownie zostanie zamknięta dla ruchu samochodów na 2 doby i po raz czwarty zmieni się w Harley Street, a każdy uczestnik wydarzenia stanie przed szansą wygrania w konkursie głównym motocykla Harley-Davidson na własność, tym razem będzie to motocykl Harley-Davidson Street Rod 750. To już ósmy Harley, który ktoś wygra na imprezie w Karpaczu. Przypominamy, że pierwszego trafił w 2010 roku Tomek z Wrocławia, drugiego w 2011 roku Zbigniew z Brzegu Opolskiego, trzeciego w 2012 roku Michał z Warszawy, w 2015 roku Zdzisław ze Stargardu, w 2016 roku Stanisław z Paszowa, w 2017 roku Marek ze Zbąszynka, w 2018 roku Dawid z Bolesławca, w 2019 roku może TY wygrasz.

W programie wydarzenia wiele atrakcji takich jak: jazdy testowymi motocyklami Harley-Davidson, Wielka Parada Motocykli, X odsłona tablic w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, VIII Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, V Festival Ikony Rocka i wiele innych.

Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska.
W tym sezonie koncert główny zagra zespół IRA, o czym informowaliśmy wcześniej.

Portal Relacje Regionalne uczestniczy w pikniku od 2013 roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.

Zobacz ofertę patronatu medialnego
Share

Zobacz również

Leave a Reply