Polish Bike Week 2018 – Koncert Agnieszka Chylińska

W Karpaczu odbył się trzeci dzień Polish Bike Week – Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson.

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu, a od sezonu 2013 portal Relacje Regionalne uczestniczy w tym wielkim wydarzeniu, które po raz kolejny jest organizowane pod naszym patronatem medialnym. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.

Piknik od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową, jak rock czy blues i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji oraz zabaw. Jedną z najciekawszych atrakcji tego szczególnego wydarzenia jest barwna parada motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza.

Podczas trzeciego dnia pikniku jedną z największych atrakcji była barwna parada motocykli, która przejechała ulicami Karpacza oraz koncert gwiazdy wieczoru – Agnieszki Chylińskiej.

Agnieszka Chylińska to piosenkarka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna, która zaczęła karierę w latach 1994–2003, jako członkini rockowego zespołu O.N.A. W latach 2003–2006 występowała już jako Chylińska. Od 2009 roku wokalistka posługuje się swoim imieniem i nazwiskiem, kiedy to ukazał się album zatytułowany Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop. Jej kolejna płyta, Forever Child, ukazała się siedem lat później, tj. 30 września 2016 roku. Oba wydawnictwa dotarły do 1. miejsca polskiej listy sprzedaży OLiS i pokryły się w Polsce kolejno platyną i podwójną platyną.

Zapraszamy do poniższej galerii z koncertu Agnieszki Chylińskiej.
Zobacz również relację z koncertu w Kamiennej Górze.Share

Zobacz inne

4 Thoughts to “Polish Bike Week 2018 – Koncert Agnieszka Chylińska”

  1. […] Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska. […]

  2. […] Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska. […]

  3. […] poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska.W tym sezonie koncert główny zagra zespól IRA, o czym informowaliśmy […]

  4. […] roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska. W tym sezonie zagra zespół […]

Leave a Comment