IRA zagra w Karpaczu podczas PBW2019

Miło nam poinformować, że podczas kolejnej edycji Polish Bike Week – największej imprezy motocyklowej w regionie, zagra zespół IRA.

Przypominamy, że XII edycja imprezy odbędzie się w dniach 1-4 sierpnia 2019 roku w Karpaczu. Polish Bike Week będzie miał ponownie charakter otwartej imprezy dla zmotoryzowanych i nie jeżdżących na motocyklach, z koncertami i szeregiem przyciągających uczestników konkursów, prezentacji i zabaw.

Zespól IRA zagra koncert główny 3 sierpnia 2019 roku około godz. 20:00. Szczegółowy program wkrótce.

Zespół IRA powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu. Oczywiście tych utworów nie zabraknie na koncercie w Karpaczu.

Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska.

Nasze relacje z pikników Polish Bike Week dostępne tutaj.

Fot. IRA Facebook

Share

Zobacz również

3 Thoughts to “IRA zagra w Karpaczu podczas PBW2019”

  1. […] Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska.W tym sezonie koncert główny zagra zespół IRA, o czym informowaliśmy wcześniej. […]

  2. […] Portal Relacje Regionalne uczestniczy w pikniku od 2013 roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska. W tym sezonie zagra zespół IRA. […]

Dodaj komentarz