Patronat medialny

Oferta patronatu medialnego

Zapraszamy Państwa do współpracy medialnej. Portal Relacje Regionalne oferuje patronat medialny nad wydarzeniami kulturalnymi, muzycznymi, sportowymi oraz akcjami społecznymi i projektami artystycznymi.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy organizowane w regionie. Jeżeli organizujesz koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców prosimy o kontakt.

Możesz skorzystać z dwóch opcji patronatu.

Patronat bezpłatny

W patronacie bezpłatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji oraz plakatu organizatora na portalu Relacje Regionalne.

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Relacje Regionalne na oficjalnych plakatach, zaproszeniach i informacjach oraz ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).

Patronat płatny

W patronacie płatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji, plakatu organizatora, wykonanie i publikację z wydarzenia obszernego fotoreportażu na portalu Relacje Regionalne.

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Relacje Regionalne na oficjalnych plakatach, zaproszeniach, informacjach, ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).

Koszt wykonania reportażu jest zależny od czasu trwania imprezy. W uzyskaniu więcej informacji prosimy o kontakt.

Logo portalu Relacje Regionalne dostępne tutaj.
Spis wybranych reportaży fotograficznych dostępny tutaj.

Share