Patronat medialny

Oferta patronatu medialnego

Zapraszamy Państwa do współpracy medialnej. Portal Relacje Regionalne oferuje patronat medialny nad wydarzeniami kulturalnymi, muzycznymi, sportowymi oraz akcjami społecznymi i projektami artystycznymi.

Prezentowane na portalu relacje z wydarzeń przyciągają internautów z całej Polski, a relacjonowane festiwale międzynarodowe również z całego świata.

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy organizowane w regionie. Jeżeli organizujesz koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerszego grona odbiorców prosimy o kontakt.

Możesz skorzystać z dwóch opcji patronatu.

Patronat bezpłatny

W patronacie bezpłatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji, plakatu organizatora oraz wykonaniu i zamieszczeniu krótkiej fotorelacji na portalu Relacje Regionalne (fotorelacja możliwa tylko w przypadku wolnego terminu).

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Relacje Regionalne na oficjalnych plakatach, zaproszeniach i informacjach oraz ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).

Patronat płatny

W patronacie płatnym oferujemy obsługę informacyjną imprezy w postaci zapowiedzi, umieszczaniu informacji, plakatu organizatora, wykonaniu i zamieszczeniu z całego wydarzenia obszernej fotorelacji na portalu Relacje Regionalne oraz przekazanie fotografii w dużej rozdzielczości. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania plakatu dla organizatora w promocyjnej cenie.

W zamian oczekujemy zamieszczenia znaku graficznego portalu Relacje Regionalne na oficjalnych plakatach, zaproszeniach, informacjach, ekspozycję naszego banera w czasie imprezy (jeżeli jest taka możliwość).
Koszt wykonania reportażu jest zależny od czasu trwania imprezy i zaczyna się od kwoty 500 zł. netto + zwrot kosztów dojazdu (w przypadku wydarzenia jednodniowego).

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt.
Logo portalu Relacje Regionalne dostępne tutaj.
Nasz cennik usług graficznych dostępny tutaj.
Spis wybranych relacji dostępny tutaj.Share