Krze-Show-Time5 – Koncert Sachiel, Porażeni, Niebo

Dnia 24 czerwca 2018 roku miał miejsce drugi dzień piątej edycji imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Drugi dzień Krze-Show-Time5 wypełniły koncerty zespołów Sachiel, Porażeni, Niebo i gwiazdy wieczoru Marka Piekarczyka.

Przypominamy, iż festiwal Krze-Show-Time5 rozpoczął się dzień wcześniej bardzo bogatym programem artystycznym, który zakończył koncert zespołu Benjamin’s Clan i widowisko tancerzy ognia i światła Irrbloss.

Zobacz pierwszy dzień festiwalu:
Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska
Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan
Krze-Show-Time5 – Irrbloss tancerze ognia i światła

Drugi dzień festiwalu rozpoczął koncert zespołu Sachiel, który powstał w drugiej połowie 2013 roku z inicjatywy Piotra Bieryta. Od początku istnienia eksperymentował i mieszał style muzyczne m.in. Pop i Hip-Hop. Pierwsze sukcesy przyszły dość szybko, gdyż już w październiku 2013 roku piosenka ”Kiedy” zajęła wysokie miejsce w notowaniu ,,Hit-Planety” na antenie Muzycznego Radia. Następnym osiągnięciem było wyróżnienie na ,,Festiwalu Form Muzycznych” gdzie członkiem jury był m.in. Piotr Cugowski.
W styczniu 2014 roku grupa Sachiel stanęła na scenie programu ,,Must Be The Music” emitowanego na antenie telewizji Polsat, gdzie zdobyła nagrodę główną. Tego samego roku zespół zagrał na deskach ,,Opery Leśnej w Sopocie”.
W sierpniu 2014 roku został wydany pierwszy singiel „ Po Prostu Walcz”. Następnymi singlami były „Nostalgia” i „Gdy”, które pojawiły się w 2015 roku.
Od listopada 2015 roku Sachiel prezentuje się jako duet. Pierwsza produkcja w obecnym składzie to singiel “Swoją Drogą” wydany w 2016 roku. Kolejne to „Pozytywnie” i „Wierzę w Nas.

Po zespole Sachiel zaprezentował się kamiennogórski zespół Porażeni, a po nim wałbrzyska grupa Niebo.
Drugi dzień festiwalu zakończył wspaniały koncert Marka Piekarczyka – Akustycznie oraz pokaz laserowy.

Relacja z koncertu Marka Piekarczyka dostępna tutaj.Share

Zobacz inne

Leave a Comment