Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska

Dnia 23 czerwca 2017 roku ruszyła piąta edycja imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Po oficjalnym otwarciu imprezy przez wójta Patryka Strausa rozpoczęto bardzo bogaty program artystyczny. Na początek zaprezentowała się grupa tegorocznych gimnazjalistów klas trzecich z Krzeszowa, która zatańczyła poloneza. Przypominamy, iż dwa dni wcześniej gimnazjaliści mieli swoją piękną uroczystość zakończenia roku szkolnego, podczas której tańczyli wspomnianego poloneza na parkingu przed krzeszowską bazyliką. Nasza relacja dostępna tutaj.

Po gimnazjalistach rozpoczęto blok taneczny z udziałem dzieci i młodzieży, podczas którego swój program zaprezentowali: Zespół Taneczny „Fraszka” pod przewodnictwem Marka Homoncika, Sprężynki z CBK Pisarzowice pod przewodnictwem Moniki Całko i Five High Crew z CBK Pisarzowice. Następnie zaprezentował się Zespół „Złote nutki” z Przedwojowa oraz Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Legnickiej.

W trakcie trwania imprezy dzieci mogły korzystać z animacji, malowania twarzy, jazdy kucykiem i wiele innych atrakcji. Ponadto rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy wianek, pleciony podczas imprezy.

Po godzinie 21:00 uczestnicy imprezy z zapalonymi pochodniami udali się nad pobliską rzekę puszczać wianki na wodzie.

Pierwszy dzień Krze-Show-Time zakończył koncert zespołu Benjamin’s Clan, z którego relację można obejrzeć tutaj.
Po koncercie odbyło się jeszcze widowisko zespołu Irrbloss – tancerzy ognia i światła, z którego relację można obejrzeć tutaj.

Dnia 24 czerwca odbędzie się drugi dzień Krze-Show-Time5, który upłynie pod znakiem bardzo dobrej muzyki. Program dostępny tutaj.Share

Zobacz inne

One Thought to “Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska”

  1. […] pierwszy dzień festiwalu: Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan Krze-Show-Time5 – Irrbloss tancerze ognia i […]

Leave a Comment