Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan

Dnia 23 czerwca 2017 roku ruszyła piąta edycja imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Po oficjalnym otwarciu imprezy przez wójta Patryka Strausa rozpoczęto bardzo bogaty program artystyczny, z którego relację można obejrzeć tutaj.

Jedną z atrakcji pierwszego dnia Krze-Show-Time było widowisko zespołu Irrbloss – tancerzy ognia i światła.

Ola i Mariusz zatańczyli z ogniem wykorzystując sprzęty typowe dla fireshow: poi, liny, kije, wachlarze oraz sześcian. Przygotowany dla publiczności pokaz był bardzo widowiskowy. Relacja z widowiska dostępna tutaj.

Przed tancerzami ognia i światła miał miejsce koncert zespołu Benjamin’s Clan.

Benjaming’s Clan to rodzinna kapela z Petrzykowic koło Trutnova w Czechach z gościnnym udziałem polskich reprezentantów.
Zespół powstał w 2012 roku z grającego wcześniej przez 10 lat, mającego w swym dorobku około 700 koncertów zespołu Benjaming Band.
Akustyczne brzmienia instrumentów, skoczne melodie w połączeniu z ekspresją i żywiołowością wykonania dały zebranej publiczności ogromną dawkę energii i dobrej zabawy.

Dnia 24 czerwca odbędzie się drugi dzień Krze-Show-Time5, który upłynie pod znakiem bardzo dobrej muzyki. Program dostępny tutaj.Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan”

  1. […] pierwszy dzień festiwalu: Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan Krze-Show-Time5 – Irrbloss tancerze ognia i […]

  2. […] Zespół koncertował już kilka razy w naszym regionie. Relacja z występu podczas Krze-Show-Time dostępna tutaj. […]

Leave a Comment