Krze-Show-Time5 – Koncert Marek Piekarczyk

W dniu 24 czerwca 2018 roku miał miejsce drugi dzień piątej edycji imprezy rozrywkowo-kulturalnej Krze-Show-Time.

Drugi dzień Krze-Show-Time5 wypełniły koncerty zespołów Sachiel, Porażeni, Niebo i gwiazdy wieczoru Marka Piekarczyka.

Przypominamy, że festiwal Krze-Show-Time5 rozpoczął się dzień wcześniej bardzo bogatym programem artystycznym, który zakończył koncert zespołu Benjamin’s Clan i widowisko tancerzy ognia i światła Irrbloss.

Zobacz pierwszy dzień festiwalu:
Krze-Show-Time5 – Noc Świętojańska
Krze-Show-Time5 – Koncert Benjaming’s Clan
Krze-Show-Time5 – Irrbloss tancerze ognia i światła

Przypominamy, że z końcem marca 2018 roku wokalista Marek Piekarczyk zakończył swoją działalność w zespole TSA. Obecnie Marek kontynuuje solową działalność muzyczną. Na temat odejścia Marka z zespołu TSA informowaliśmy tutaj.

Marek Piekarczyk przez wiele lat był liderem zespołu TSA, zaliczonego do prekursorów heavy metalu w Polsce. W roku 2013 rozpoczął współpracę z programem TVP2 – „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów i w 2014 roku odebrał „Telekamerę 2013” dla „VOP” jako najlepszego programu muzycznego. Był również nominowany do nagrody „Wiktora” jako „Osobowość telewizyjna 2013”. W listopadzie 2014 roku ukazała się jego autobiograficzna książka pt. „Zwierzenia Kontestatora”, która cieszy się dużą popularnością i zbiera pozytywne recenzje.
Na koncertach „Marek Piekarczyk – Akustycznie” razem z Markiem występują muzycy Tadeusz Apryjas oraz Jacek Borowiecki, których oczywiście nie zabrakło podczas koncertu w Krzeszowie.

Po koncercie każdy mógł zrobić zdjęcie z Markiem i otrzymać autograf. Zapraszamy do poniższej galerii.
Zapraszamy również do obejrzenia fragmentu koncertu.Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “Krze-Show-Time5 – Koncert Marek Piekarczyk”

  1. […] Piekarczyk Akustycznie gości już na naszym portalu. Relacja z koncertu w Krzeszowie dostępna tutaj.Relacja z koncertu zespołu TSA we Wrocławiu dostępna […]

  2. […] Piekarczyk gości już na naszym portalu. Relacja z koncertu w Krzeszowie dostępna tutaj.Relacja z koncertu zespołu TSA we Wrocławiu dostępna […]

Leave a Comment