9. Hommage à Kieślowski

Informujemy, że dziewiąta edycja Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage à Kieślowski odbędzie się w dniach 6-8 września 2019 roku.

Sokołowsko Festiwal Filmowy Hommage à Kieślowski to największe kulturalne wydarzenie kina w naszym regionie. Corocznie w Sokołowsku w niezwykłej atmosferze spotykają się filmowcy, współpracownicy, przyjaciele, rodzina Krzysztofa Kieślowskiego i pasjonaci jego twórczości.

Podczas tej kilkudniowej imprezy odbywają się spektakle, projekcje filmów i panele dyskusyjne z udziałem przyjaciół reżysera oraz gości specjalnych.

Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś, Krzysztof Zanussi, Kazimierz Kutz czy Krzysztof Piesiewicz to tylko część wybitnych artystów, których można spotkać podczas trwania festiwalu.

Stałym uczestnikiem festiwalu jest m.in. Krzysztof Piesiewicz – przyjaciel Krzysztofa Kieślowskiego, twórca lub współtwórca scenariuszy do wielu jego filmów. Podczas kolejnej edycji również będzie można uczestniczyć w dyskusjach z jego udziałem. Szczegółowa lista gości i program niebawem.

Nasze relacje z wcześniejszych edycji dostępne poniżej.

Share

Zobacz również

Leave a Reply