XVI Zlot Krasnali – Krasnal na tropie dinozaurów

Przypominamy, iż dnia 28 lipca 2018 roku o godz. 15:00 w Gorzeszowie odbędzie się XVI Zlot Krasnali.

Rezerwat Skalny Głazy Krasnoludków w Gorzeszowie zamieni się w prehistoryczną krainę, której goście spotkają się z dinozaurami, prawdziwymi jaskiniowcami i dowiedzą się, jak wyglądało życie w epoce kamienia łupanego.

Od godziny 15:00 na gości przybyłych z terenu powiatu kamiennogórskiego, ale również z całego kraju i zagranicy, czekać będą animatorzy Centrum Biblioteczno-Kulturalnego Gminy Kamienna Góra oraz dobrze już znana wszystkim, niezawodna ekipa z Promedia Team. Oto, co dla Was przygotują:

  • Każde dziecko przebrane w (pełny) kostium krasnala, jaskiniowca lub dinozaura weźmie udział w loterii fantowej, w której do wygrania będzie wiele ciekawych nagród. Rejestracja małych przebierańców możliwa będzie w biurze, przy wejściu na teren rezerwatu.
  • Na uczestników pikniku czekać będą rodzinne rozgrywki, w tym m.in. budowanie pojazdu Flinstonów oraz potyczki sportowe.
  • Organizatorzy zadbają o to, żeby w Gorzeszowie każdy znalazł coś dla ducha, jak i ciała. Będą więc warsztaty malowania na kamieniu i zdobienia piernikowych dinusiów. Nie zabraknie oczywiście dorocznej niespodzianki w postaci pysznego i wspaniale udekorowanego tortu.
  • Przyjaciele z Nadleśnictwa przygotują zajęcia pod tajemniczą nazwą “Wieści z lasu”.
  • Animatorzy i ekipa z Promedia Team przez cały czas trwania Zlotu będą zabawiać małych przebierańców. Zaproszą ich do tańca, śpiewu, pomalują twarze, poprowadzą animacje i rozgrywki gigantycznych kręgli.
  • Do tego wielka dmuchana dino-zjeżdżalnia, która zapewni rozrywkę na długie godziny.

Co warte podkreślenia, te i wiele innych atrakcji dostępne będą dla dzieciaków całkowicie za darmo. Za opłatą będzie można dodatkowo pojeździć na kucyku, posilić się w jednym ze stosik gastronomicznych, przekąsić watę cukrową.

XVI Zlot Krasnali ponownie odbywa się pod naszym patronatem medialnym. Relację z wydarzenia oczywiście zaprezentujemy na naszym portalu. Ubiegłoroczna relacja dostępna tutaj.

XV Zlot KrasnaliShare

Zobacz inne

Leave a Comment