Zipera i KęKę w Jeleniej Górze

Dnia 25 sierpnia 2018 roku od godz. 18:00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze odbędą się koncerty z gatunku rapu i hip-hopu.

Na scenie wystąpią:

godz. 18:00 „ER NWN” & „Kanasta”
godz. 19:00 „Zipera”
godz. 20:30 „KęKę”

Zipera to skład będący jedną z legend polskiego hip-hopu. Grupa powstała z inicjatywy Pono, Fu i Korasa – członków formacji Zip Skład. Dwie dotychczasowe płyty „O.N.F.R.” (2000) i „Druga strona medalu” (2004) zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów. Po wydaniu krążków Fu i Pono koncentrowali się na solowych projektach, z kolei Koras tworzył projekt “Pokój z Widokiem Na Wojnę”. Po wielu latach postanowili znów połączyć swoje siły. Kultowa ekipa wraca z zupełnie nowym materiałem, krążkiem „Meritum”, który już od pierwszego singla zapowiada się rewelacyjnie. Nie inaczej zapatrujemy się koncert Zipery, który będzie bez wątpienia jednym z najważniejszych momentów tegorocznego lata w Jeleniej Górze.

KęKę po komercyjnym i artystycznym sukcesie „Trzecich Rzeczy” wraca by otworzyć nowy rozdział. „To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabraknie też klasycznego brzmienia.

Jako support wystąpią „ER NWN” & „Kanasta”.Share

Zobacz inne

Leave a Comment