Spotkanie autorskie z Danutą Stenką

W dniu 21 lutego 2019 roku w Biurze Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie autorskie z Danutą Stenką.

Spotkanie z tą znaną i cenioną aktorką było częścią programu 22. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ZOOM – ZBLIŻENIA.

Podczas spotkania aktorce towarzyszył ceniony krytyk teatralny i filmowy – Łukasz Maciejewski, który jest autorem nowej, rozszerzonej edycji książki “Flirtując z życiem”. W książce autor opisuje wykreowany przez media wizerunek Danuty Stenki, który nawet w połowie nie oddaje prawdy o jej niezwykłej osobowości, pięknej, emocjonalnej, wrażliwej kobiety sukcesu i gwiazdy ekranu.

Oczywiście nie zabrakło rozmów z publicznością, autografów i wspólnych fotografii.

Międzynarodowy Festiwal Filmowy ZOOM – ZBLIŻENIA to jeden z największych i najważniejszych festiwali kina niezależnego w Polsce. Jego celem jest prezentacja kina autorskiego, ambitnego, o wysokich walorach artystycznych, poruszającego niezależną i oryginalną tematykę, a także promocja niezależnej sztuki filmowej.

Festiwal zakończy gala finałowa z koncertem w wykonaniu Adam Bałdych & Krzysztof Dys w dniu 23 lutego o godz. 19:00 w jeleniogórskim Zdrojowym Teatrze Animacji.

Przypominamy, że dzień wcześniej w jeleniogórskim Kinie LOT odbyło się spotkanie autorskie z Robertem Więckiewiczem. Nasza relacja dostępna tutaj.

Zobacz inne

2 Thoughts to “Spotkanie autorskie z Danutą Stenką”

  1. […] Spotkanie autorskie z Danutą Stenką (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Wydarzenia […]

  2. […] festiwalu można spotkać również znanych polskich aktorów. Reportaże z Danutą Stenką, Robertem Więckiewiczem, Andrzejem Chyrą i Jakub Gierszałem oraz Magdaleną Cielecką dostępne […]

Leave a Comment