Polish Bike Week 2017 – Dzień trzeci

Odbył się trzeci dzień Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson. Ta kilkudniowa impreza motocyklowa ma swoje miejsce w Karpaczu. Główną atrakcją pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza. Po raz kolejny w paradzie uczestniczyło kilka tysięcy motocykli.

W ramach tego motocyklowego wydarzenia odbywają się imprezy towarzyszące m.in. Ikony Rocka Festiwal czy Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe.Po raz kolejny każdy uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego, jakim był Harley-Davidson.
Ponownie odsłonięto nowe tablice w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, które tradycyjnie zostały skropione napojem harleyowców, jakim jest oczywiście Jack Daniels. Imprezie zawsze towarzyszy wiele atrakcji, prezentacji i konkursów.

W tym roku odbyła się również zbiórka pieniędzy i licytacje, tym razem dla 6,5-rocznego Oskara Piątka, który cierpi na lekoodporną padaczkę.

Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy są koncerty. Tego dnia gwiazdą wieczoru był zespół Perfect.

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Nasz portal od 2013 roku relacjonuje to wydarzenie. Wszystkie reportaże dostępne tutaj.

Zobacz dzień drugi Pikniku
Zobacz dzień pierwszy Pikniku
Zobacz koncert Perfect
Zobacz koncert Kajetan Drozd Band
Zobacz motocyklowy drift

Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej wspaniałą atmosferę tegorocznego pikniku.

Share

Zobacz inne

4 Thoughts to “Polish Bike Week 2017 – Dzień trzeci”

  1. KRIKO-BARDOS

    wspaniała relacja !!!!!!!!!!!!-bylem jestem na 2 fotkach !!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam( KRZYSIEK CZAJKA)

  2. […] Zobacz dzień trzeci Pikniku Zobacz dzień drugi Pikniku Zobacz dzień pierwszy Pikniku Zobacz koncert Perfect Zobacz koncert Kajetan Drozd Band Zobacz motocyklowy drift […]

Leave a Comment