Polish Bike Week 2017 – Dzień pierwszy

W Karpaczu ruszyła kolejna edycja Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson.

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu, a od sezonu 2013 nasz portal relacjonuje to wydarzenie. Piknik od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw. W trakcie tego szczególnego wydarzenia ulicami Karpacza przejeżdża barwna parada motocykli.Celem imprezy jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson. Corocznie imprezie towarzyszą koncerty muzyczne z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową jak rock czy blues.

W 2016 roku Polish Bike Week wszedł do kalendarza Harley Owners Group (ok. 2 mln członków na świecie), przez co stał się jedną z 6 największych europejskich imprez tej elitarnej organizacji.

Piknik Harley-Davidson potrwa do 6 sierpnia 2017 roku (niedziela). W pierwszy dzień wystartowano klubowo. Odbyła się prezentacja nagród POLISH BIKE WEEK w tym nagrody głównej motocyklu HARLEY-DAVIDSON® SPORTSTER IRON 883.

Dwór Liczyrzepy w Karpaczu wypełnili zaproszeni goście, którzy uczestniczyli w uroczystościach XV–lecia APPALOOSA HARLEY-DAVIDSON® WROCŁAW i CHAPTER POLAND H.O.G. Gości przywitała również Burmistrza Karpacza – Kamila Cyganek.
Muzyczną część wieczoru wypełnił koncert zespołu KAJETAN DROZD BAND i DJ JANEK.

Drugi dzień tego wielkiego wydarzenia rozpocznie się od uroczystego otwarcia w Karpaczu HARLEY STREET. Szczegółowy program tutaj.

Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej wybrane fotografie pierwszego dnia Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson.

Zobacz dzień trzeci Pikniku
Zobacz dzień drugi Pikniku
Zobacz koncert Perfect
Zobacz koncert Kajetan Drozd Band
Zobacz motocyklowy drift

Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Polish Bike Week 2017 – Dzień pierwszy”

  1. […] dzień drugi Pikniku Zobacz dzień pierwszy Pikniku Zobacz koncert Kajetan Drozd Band Zobacz motocyklowy […]

  2. Richi

    Jak zwykle zajefajne dzięki HOG Wrocław i każdemu z organizatorów osobno Do następnego roku Richi

  3. […] dzień trzeci Pikniku Zobacz dzień drugi Pikniku Zobacz dzień pierwszy Pikniku Zobacz koncert Perfect Zobacz koncert Kajetan Drozd Band Zobacz motocyklowy […]

Leave a Comment