Polish Bike Week 2016

Mamy już możliwość zaprezentowania oficjalnego plakatu na kolejny Piknik Harley-Davidson, jaki odbędzie się w 2016 roku.
Miło nam poinformować, iż ta organizowana z ogromnym rozmachem impreza po raz kolejny będzie promowana plakatem naszego autorstwa. Oczywiście na plakacie znajduje się również nasze logo.

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu a od sezonu 2013 czadrow.pl jest serwisem relacjonującym to wydarzenie. Piknik od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw. W trakcie tego szczególnego wydarzenia ulicami Karpacza przejeżdża barwna parada motocykli. Celem imprezy jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson. Corocznie imprezie towarzyszą koncerty muzyczne z gatunku ściśle związanego kulturą motocyklową, jak rock czy blues.

Oczywiście na Polish Bike Week 2016 nie zabranie „Czadrowa”. Relację będzie można obejrzeć na naszym serwisie. Ubiegłoroczne galerie prezentujące wyjątkową atmosferę tego wydarzenia dostępne pod poniższymi linkami.

Galeria Polish Bike Week 2015
Galerie Polish Bike Week 2013/2014

Poniżej oficjalny plakat Polish Bike Week 2016 i Polish Bike Week 2015.

Aktualizacja
Program imprezy dostępny tutaj.
Trasa parady motocykli dostępna tutaj.

Aktualizacja
Relacja z wydarzenia dostępna tutaj.

Share

Zobacz inne

5 Thoughts to “Polish Bike Week 2016”

  1. […] Więcej informacji na temat pikniku. Program imprezy. […]

  2. […] Więcej informacji na temat pikniku. Program imprezy. […]

  3. […] to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Przypominamy, iż po raz kolejny oficjalny plakat promujący to wydarzenie był naszego autorstwa, a od 2013 roku portal czadrow.pl relacjonuje […]

Leave a Comment