Piknik Harley-Davidson 2016 – Galeria

Odbył się kolejny dzień IX edycji Pikniku Entuzjastów Harley-Davidson. Ta kilkudniowa impreza motocyklowa ma swoje miejsce w Karpaczu. Główną atrakcją pikniku jest Wielka Parada Motocykli, która przejeżdża ulicami Karpacza. W tym sezonie w paradzie uczestniczyła rekordowa liczba 2000 motocykli.

W ramach tego motocyklowego wydarzenia odbywają się imprezy towarzyszące m.in. Ikony Rocka Festiwal czy Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe.

Po raz kolejny każdy uczestnik pikniku mógł wziąć udział w losowaniu bardzo cennej nagrody konkursu głównego, jakim był Harley-Davidson. Dodatkowo jedną z nagród był również ufundowany Harley na weekend przez firmę Appoloosa – wrocławskiego dealera Harley-Davidson.
Po raz kolejny odsłonięto nowe tablice w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, które tradycyjnie zostały skropione napojem harleyowców, jakim jest oczywiście Jack Daniels.

Imprezie zawsze towarzyszy wiele atrakcji, prezentacji i konkursów, jak wybór najładniejszego Harleya pikniku.
W tym roku odbyła się również zbiórka pieniędzy (licytacje) dla młodego, chorego mieszkańca Karpacza.

Zwieńczeniem tej widowiskowej imprezy są koncerty. Tego dnia gwiazdą wieczoru był zespół Cree z wokalistą Sebastianem Riedlem.

Zespół został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana Riedla i Sylwestra Kramka.
Nazwę Cree pomógł wymyślić ojciec Sebastiana, Rysiek Riedel, który zawsze fascynował się życiem i historią Indian. Sam także wspominał, że chciałby mieć zespół o takiej nazwie. Syn spełnił marzenie ojca i tak powstał zespół Cree.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment