Antyradio Coverband

Przypominamy, iż już niebawem rusza IX edycja POLISH BIKE WEEK 2016, otwartego dla wszystkich motocyklistów i publiczności pikniku entuzjastów Harley-Davidson, który odbędzie się 11-14 sierpnia w Karpaczu.

W tym roku na scenie w Karpaczu zaprezentuje się m.in. zespół Antyradio Coverband.

Zespół tworzy czterech profesjonalnych muzyków, którzy po latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach postanowili się spotkać wspólnie na jednej scenie i połączyć swoje siły. Tym samym uzyskując mocne, głośne, rockowe brzemienia znane na całym świecie! Metallica, Soundgarden, Audioslave, Van Halen, Guns&Ross, Deep Purple, Whitesnake czy też kultowy Bon Jovi – to tylko drobny wycinek możliwości muzycznych jakie jest w stanie zaoferować zespołu podczas swojego występu.

Piknik Harley-Davidson to cyklicznie organizowana impreza w naszym regionie. Od zawsze ma swoje miejsce w Karpaczu a od sezonu 2013 portal czadrow.pl relacjonuje to wydarzenie.

Piknik od lat ma charakter kilkudniowej otwartej imprezy z koncertami i szeregiem przyciągających widzów konkursów, prezentacji i zabaw, a w trakcie tego szczególnego wydarzenia ulicami Karpacza przejeżdża barwna parada motocykli.

Więcej informacji na temat pikniku.
Program imprezy.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment