Polish Bike Week 2019

Informujemy, iż w dniach 1-4 sierpnia 2019 roku w Karpaczu odbędzie się kolejna edycja Polish Bike Week – największej imprezy motocyklowej w regionie.

Portal Relacje Regionalne uczestniczy w pikniku od 2013 roku. Wszystkie nasze relacje dostępne tutaj.

To już XII edycja imprezy, której celem jest promocja motocyklizmu opartego o markę Harley-Davidson, pogłębianie dobrego wizerunku Karpacza jako miejscowości atrakcyjnej turystycznie i przyjaznej motocyklistom, kontynuacja udanych imprez w tym rejonie, a także realizacja celów marketingowych, promocyjnych oraz handlowych współorganizatorów, sponsorów i wystawców.

Polish Bike Week będzie miał ponownie charakter otwartej imprezy dla zmotoryzowanych i nie jeżdżących na motocyklach, z koncertami i szeregiem przyciągających uczestników konkursów, prezentacji i zabaw.

Ulica Obrońców Pokoju ponownie zostanie zamknięta dla ruchu samochodów na 2 doby i po raz czwarty zmieni się w Harley Street, a każdy uczestnik wydarzenia stanie przed szansą wygrania w konkursie głównym motocykla Harley-Davidson na własność (już po raz ósmy). W programie wiele atrakcji takich jak: jazdy testowymi motocyklami Harley-Davidson, Wielka Parada Motocykli, X odsłona tablic w Alei Entuzjastów Harley-Davidson, VIII Mistrzostwa Polski Motocyklistów w Wolnej Jeździe, V Festival Ikony Rocka i wiele innych.

Gwiazdą poprzedniej edycji Polish Bike Week była Agnieszka Chylińska.

Share

Zobacz inne

One Thought to “Polish Bike Week 2019”

  1. […] nam poinformować, że podczas kolejnej edycji Polish Bike Week – największej imprezy motocyklowej w regionie, zagra zespół […]

Leave a Comment