Dr. Alban – DiscoMix Wrocław

Miło nam poinformować, iż już niebawem zaprezentujemy relację z występu Dr. Albana. Ten szwedzki piosenkarz i producent muzyczny nigeryjskiego pochodzenia będzie jedną z gwiazd gali DiscoMix, jaka odbędzie się 10 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas wydarzenia wystąpi również: La Bouche, Londonbeat, Dj Hazel, No Mercy, Akcent i Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls. Więcej informacji tutaj.

Portal Relacje Regionalne-czadrow.pl jest akredytowanym medium na tym wielkim wydarzeniu muzycznym. Relację fotograficzną będzie można obejrzeć na naszym portalu natomiast transmisję w stacji telewizyjnej PoloTV.

Dr. Alban to gwiazda muzyki tanecznej lat 90-tych i najbardziej znany dentysta wśród wokalistów. Jednym z jego największych hitów jest m.in. przebój “It’s My Life” oraz “Sing Hallelujah”.

Dr. Alban czyli Alban Uzoma Nwapa urodził się w wielodzietnej rodzinie dentysty w miejscowości Oguta w Nigerii. W 1979 roku wyjechał do Szwecji, gdzie studiował stomatologię. Aby sfinansować swoje studia, zaczął pracować jako DJ w sztokholmskim klubie Alphabet Street. Pełne kwalifikacje zawodowe uzyskał w 1988 roku, jako dentysta pracował jednak do 1990 roku, kiedy to postanowił rozpocząć karierę muzyczną.

Do dnia dzisiejszego Dr. Alban jest aktywnym muzycznie artystą.

Fot. Dr Alban OfficialShare

Zobacz inne

3 Thoughts to “Dr. Alban – DiscoMix Wrocław”

  1. […] wydarzenia wystąpi również: Dr. Alban, La Bouche, Dj Hazel, No Mercy, Akcent i Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Top […]

Leave a Comment