La Bouche – DiscoMix Wrocław

Miło nam poinformować, iż już niebawem zaprezentujemy relację z występu duetu muzycznego La Bouche.

La Bouche będzie jedną z gwiazd gali DiscoMix, która odbędzie się 10 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas wydarzenia wystąpi również: Dr Alban, Londonbeat, Dj Hazel, No Mercy, Akcent i Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls. Więcej informacji tutaj.

Portal Relacje Regionalne-czadrow.pl jest akredytowanym medium na tym wielkim wydarzeniu muzycznym. Relację fotograficzną będzie można obejrzeć na naszym portalu natomiast transmisję w stacji telewizyjnej PoloTV.La Bouche to duet muzyczny stworzony przez wokalistkę Melanie Thornton i rapera Lane McCray, powstały w 1994 roku w Niemczech we Frankfurcie nad Menem.
Pierwszy singel zespołu La Bouche nosił tytuł Sweet Dreams. W 1995 roku duet wydał pierwszy amerykański singel Tonight Is the Night. Jeszcze w tym samym roku ukazał się debiutancki album zespołu Sweet Dreams. W 1996 roku grupa wystąpiła w Polsce podczas Sopot Festival. Również w tym roku ukazała się płyta z remiksami piosenek zespołu All Mixed Up. Po krótkiej przerwie zespół powrócił pod koniec 1997 roku z nowym singlem You Won’t Forget Me.
Na początku 1998 roku ukazała się trzecia płyta La Bouche A Moment Of Love, na której oprócz You Won’t Forget Me znalazły się ponadto takie utwory jak A Moment Of Love i S.O.S. W 2000 roku ukazał się kolejny singel All I Want, po którym Melanie Thornton rozpoczęła karierę solową. Decyzja odejścia z zespołu Melanie Thornton spowodowana była ambicjami artystki, która zapragnęła zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.
24 listopada 2001 roku, tuż po wizycie artystki w Polsce zginęła ona w wypadku lotu Crossair 3597 w okolicach Zurychu. Lane McCray powrócił na scenę muzyczną w 2009 roku w duecie z Daną Rayne, z którą występuje do dzisiaj.
La Bouche sprzedali ponad 10 milionów płyt zyskując status „złota” i „platyny” w ponad 15 krajach.

Duet La Bouche gości już na naszym portalu w relacji z wydarzenia Wrocław w Rytmie Disco.

Dr. Alban – DiscoMix Wrocław

Londonbeat – DiscoMix Wrocław

Share

Zobacz inne

2 Thoughts to “La Bouche – DiscoMix Wrocław”

Leave a Comment