Polowanie na Czarownice – Zamek Czaszek

Dnia 29 i 31 października 2017 roku z okazji zbliżającego się Halloween w Zamku Książ odbędą się dwa wydarzenia: “Polowanie na Czarownice” oraz “Zamek Czaszek”.

Polowanie na Czarownice – 29 października, dla rodzin z dziećmi ok. 8-14 lat.

Nadchodzi najmroczniejsza noc w ciągu roku. Duchy, stwory i upiory nocy kryją się w każdym zakamarku, a w tą czarną niedzielę będzie ich szczególnie dużo. To właśnie w Zamku Książ zbierają się wtedy wszystkie istoty paranormalne z okolicznych lasów, wzgórz i krain. Wejdźcie do tego upiornego po zmroku miejsca i wyruszcie na “Polowanie na Czarownice”!

Ceny biletów:

Bilety normalne – 55 zł. od osoby
Bilety ulgowe – 45 zł. od osoby

Zamek Czaszek – 31 października, dla dorosłych.

W noc Halloween świat żywych przenika się ze światem umarłych, a Książ zamieni się w “Zamek Czaszek”. Czy starczy Wam odwagi by wejść do królestwa duchów i upiorów? W tę najczarniejszą noc w roku spotkacie ich szczególnie dużo, ich legiony już nadciągają do tego zamczyska. Gdy zapada zmrok, każdy kąt wydaje się tu ciemniejszy i tylko słychać, co się w nim kryje… Organizator zaplanował mroczną przygodę z elementami Escape Roomu oraz Horror House, czyli coś naprawdę mocnego!

Zwiedzania potrwają ok. 90 minut, z jedynym obrońcą – przewodnikiem.

Zakupu biletów można dokonać przez internetowy system zamkowy na stronie bilety.ksiaz.walbrzych.pl lub bezpośrednio w kasie biletowej w Zamku Książ.

Ceny biletów:

65 zł. od osoby – w przypadku zakupu przez internet
70 zł. od osoby – w przypadku zakupu biletu w Kasie Biletowej

Liczba miejsc w każdej grupie jest ograniczona. Parking przed zamkiem będzie dozorwany i dodatkowo płatny.Share

Zobacz inne

Leave a Comment