Gala DiscoMix Wrocław

Już niebawem ruszy zupełnie nowy projekt muzyczny, który ma szansę namieszać w kalendarzu imprez muzyczno-rozrywkowych. Cykl wydarzeń koncertowych pod nazwą „DISCO MIX”, którego mecenasem została Grupa Arena Sp. z.o.o. znana m.in. z Gal Disco Polo, odbędzie się we Wrocławiu, Koszalinie i Gdyni.

Miło nam poinformować, iż portal czadrow.pl znalazł się wśród akredytowanych mediów relacjonujących to wydarzenie. Obszerną relację z Gali DiscoMix we Wrocławiu zaprezentujemy na naszym portalu.

Większość z nas z chęcią wraca do hitów z lat młodości, dzięki którym wracają piękne wspomnienia sprzed lat. Ten zupełnie nowy projekt muzyczny ma solidne podstawy, by zaskarbić sobie wierną rzeszę fanów, a kluczem do sukcesu ma być połączenie różnych nurtów muzycznych i epok.
Muzyka lat 90 tych to prawdziwy misz-masz gatunków. Jest to okres królowania muzyki popularnej, który trwa do dziś, czas powstawania licznych zespołów i nieskończonej liczby piosenek. Czy łączenie tej dekady z popularnymi wykonawcami Disco Polo ma racje bytu?

„To najlepsze połączenie, jakie można sobie wymyślić. Ludzie do tej pory na imprezach w zaciszu domowym czy w klubach na mieście bawią się przy muzyce lat 90-tych Doctora Albana, czy La Bouche, ta muzyka ciągle żyje. Nie jest tak odległa i łączy sporo pokoleń. To samo można powiedzieć o Zenku Martyniuku z zespołem Akcent czy Marcinie z zespołem Boys” – zaznacza Bartłomiej Karasiewicz, z Grupy Arena Sp.z.o.o.

Podczas wydarzenia zagrają gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej:
Dr. Alban, La Bouche, Londonbeat, Dj Hazel, No Mercy, Akcent i Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls.

„Nasz cykl to idealna propozycja dla fanów dobrej zabawy, pierwszy koncert 10 listopada we Wrocławskiej Hali Stulecia. Później widzimy się 2 grudnia w Koszalinie a 10 lutego 2018 w Gdyńskiej Arenie. Róbcie sobie wolne, przyjeżdżajcie i pokażcie, że muzyka łączy pokolenia i style” – podsumowuje Bartłomiej Karasiewicz z Grupy Arena Sp z.o.o.

Ceny biletów:
Normalny do 30.09.2017 – 79 zł.
VIP do 30.09.2017 – 199 zł.

Po terminach wyżej wskazanych

Normalny – 99 zł.
VIP – 259 zł.

Bilet VIP upoważnia do miejsc przy samej scenie, specjalnej strefy gastronomicznej z ciepłymi oraz zimnymi przekąskami oraz napoi i piwa bez ograniczeń, oddzielne wejście, ORAZ FOTOGRAFIE Z ARTYSTAMI.

Bilety są do nabycia na eventim.pl, salonach Empik, oraz sklepach Saturn, Media Markt, Media Expert.

La Bouche – DiscoMix Wrocław

Londonbeat – DiscoMix Wrocław

Dr. Alban – DiscoMix Wrocław

Boys – DiscoMix Wrocław

No Mercy – DiscoMix WrocławShare

Zobacz inne

4 Thoughts to “Gala DiscoMix Wrocław”

  1. […] Miło nam poinformować, iż już niebawem zaprezentujemy relację z występu zespołu Boys. Ten rodzimy zespół muzyczny grający muzykę taneczną będzie jedną z gwiazd gali DiscoMix, która odbędzie się 10 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas wydarzenia wystąpi również: Dr. Alban, La Bouche, Londonbeat, Dj Hazel, No Mercy, Akcent i Zenek Martyniuk, Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls. Więcej informacji tutaj. […]

  2. […] Miło nam poinformować, iż już niebawem zaprezentujemy relację z występu zespołu No Mercy. Ten amerykański zespół muzyczny pop i dance, utworzony w 1995 roku w Miami przez legendarnego niemieckiego producenta Franka Fariana będzie jedną z gwiazd gali DiscoMix, jaka odbędzie się 10 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia. Podczas wydarzenia wystąpi również: La Bouche, Dr. Alban, Londonbeat, Dj Hazel, Akcent i Zenek Martyniuk, Boys, Piękni i Młodzi, Playboys, Top Girls. Więcej informacji tutaj. […]

Leave a Comment