Dni Kamiennej Góry – Czadoman

W dniach 3-5 czerwca 2016 roku odbędą się Dni Kamiennej Góry. W ramach tego wydarzenia zaprezentują się m.in. gwiazdy Disco Polo, a jedną z nich będzie Czadoman.

Paweł Dudek (Czadoman) pochodzi z Opalewa, w województwie lubuskim. Karierę muzyczną zaczynał pod własnym imieniem i nazwiskiem jako wokalista zespołu muzycznego Arena, który wykonywał muzykę rockową. Początkowo próbował rozpocząć solową karierę w nurcie muzyki pop-rockowej, ale przerwał ją spór twórcy z menadżerem.

Muzyk pod pseudonimem Czadoman zadebiutował w 2013 roku. Pseudonim Czadoman nawiązuje do nazw filmowych, amerykańskich superbohaterów, takich jak Superman czy Spiderman.

Najbardziej znane utwory Czadomana to: “Ruda Tańczy jak Szalona” oraz “Chodź na kolana”. Utwór “Ruda tańczy jak szalona” w maju 2016 roku odnotował ponad 55 000 000 wyświetleń na serwisie internetowym YouTube.
W 2015 roku podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal został wyróżniony teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube (wówczas było ponad 26 milionów). Również z tego powodu gościnnie wystąpił w programach telewizyjnych Dzień Dobry TVN w 2014 roku i Kuba Wojewódzki w 2015 roku, emitowanych na głównej antenie telewizji TVN.

Czadoman to wokalista z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzyki rozrywkowej. Każdy jego występ to niepowtarzalne wydarzenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji.

Fani Czadomana będą mieli możliwość obejrzenia jego koncertu w ramach Dni Kamiennej Góry.

Na portalu czadrow.pl również zaprezentujemy relację z występu Czadomana.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment