Bonusy po gali FEN 12

Organizacja Fight Exclusive Night zdecydowała o przyznaniu bonusów za walkę wieczoru, najlepszy nokaut i najlepsze poddanie na piątkowej gali FEN 12 Feel The Force we wrocławskiej Hali Stulecia.

Bonus za najlepsze poddanie otrzymał Przemysław Mysiala – reprezentant angielskiego klubu Oxford Shootfighters w końcówce piątej rundy pojedynku o pas mistrzowski Fight Exclusive Night w formule MMA w kategorii półciężkiej zaskoczył Marcina Zontka, sprowadzając go do parteru i zakładając mu duszenie zza pleców, po którym zawodnik Contender Kamienna Góra na dwie sekundy przed zakończeniem walki zdecydował się odklepać.

Bonus za najlepszy nokaut zdobył Davy Gallon, który wykonał decydującą akcję w czwartej rundzie walki z Michałem Michalskim o tytuł mistrza FEN w formule MMA w kategorii półśredniej. Najpierw trafił go mocnym ciosem na wątrobę, po czym przypuścił na Polaka błyskawiczny szturm, sprowadzając walkę do parteru. Francuz nie wypuścił już swojej szansy z ręki i zbombardował rozpaczliwie broniącego się Michalskiego potężnymi ciosami, po których sędzia musiał przerwać walkę.

Bonus za najlepszą walkę gali FEN 12 Feel The Force powędrował do Marcina Zontka i Przemysława Mysiali, którzy w pierwszym z trzech pojedynków o pasy mistrzowskie, które 20 maja obejrzeli kibice w Hali Stulecia, zafundowali publiczności porywające, toczone w morderczym tempie i trzymające w napięciu widowisko, w którym zwroty akcji następowały jeden po drugim, a zaskakujące zakończenie na 2 sekundy przed ostatnim gongiem jedynie podkreśliło wyjątkowy charakter tego starcia.

FEN

Więcej na temat Fight Exclusive Night w tagach MMA.
Skrót walki Marcina Zontka dostępny tutaj.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment