Ukradł rusztowanie za 25 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie

Kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat grozić może jeleniogórzaninowi podejrzanemu o kradzież rusztowań. Do zdarzenia doszło 4 marca br. w Karpaczu. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na 25 tysięcy złotych. Skradzione mienie policjanci odnaleźli na terenie posesji mężczyzny, a następnie zostanie ono zwrócone właścicielowi. Teraz za popełniony czyn odpowie on przed sądem.

Policjanci z  Karpacza ustalili, a następnie  zatrzymali 54-letniego mężczyznę podejrzanego  o kradzież.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło  4 marca br.  w Karpaczu. Jego łupem padło rusztowanie, które właściciel rozłożył na remontowanym budynku. Podejrzany je  zdemontował i ukradł. Ich wartość pokrzywdzony oszacował na 25 tysięcy złotych.

Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu. Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz na podstawie analizy z nagrań kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 54-latka jako podejrzewanego o ten czyn. Skradzione rusztowanie odnaleźli u niego w garażu.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz za kradzież grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło:
Policja Jelenia Góra
podinsp. Edyta Bagrowska

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment