Święto Lubawki – Koncert Myslovitz

Dnia 14 lipca 2018 roku na rynku miejskim w Lubawce odbył się pierwszy z tegorocznego Święta Miasta Lubawka.

Na lubawskim rynku zostało przygotowanych moc atrakcji – prezentacje lokalnych artystów, konkursy dla publiczności, stoiska rękodzielnicze, lunapark, dmuchańce i atrakcje dla dzieci, a także strzelnica i możliwość nabycia własnej karykatury w wykonaniu lokalnego artysty.

Koncerty rozpoczął zespół Cała Góra Barwinków, po którym o godz. 20:30 odbył się oczekiwany koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Myslovitz. Licznie przybyli mieszkańcy mieli możliwość wysłuchania wszystkich przebojów zaśpiewanych przez Łukasza Lańczyka, który obecnie pełni rolę wokalisty zespołu.

Przypominamy, iż Myslovitz został założony w 1992 roku w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka Kuderskiego oraz Wojciecha Kuderskiego.
Rok 2012 otworzył zupełnie nowy rozdział w historii zespołu. Myslovitz rozstał się z Arturem Rojkiem. Pozostali członkowie zespołu podjęli decyzję o kontynuowaniu kariery pod szyldem Myslovitz. Rozpoczęły się również poszukiwania nowego wokalisty. Spośród kilkunastu kandydatów został wybrany Michał Kowalonek, znany dotychczas przede wszystkim z zespołu Snowman. W kwietniu 2018 roku zespół podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Michałem Kowalonkiem. Obecnie rolę wokalisty pełni Łukasz Lańczyk – muzyk koncertowy.

Skład zespołu tworzą:
Wojciech (Wojtek) Powaga – gitara
Przemysław (Przemek) Myszor – gitara, instrumenty klawiszowe
Jacek Kuderski – gitara basowa
Wojciech (Wojtek, „Lala”) Kuderski – perkusja

Koncert był bardzo udany. Fragment koncertu można obejrzeć tutaj.
Po zespole Myslovitz na lubawskiej scenie zaprezentował się zespół Lancer.
Pierwszy dzień Święta Miasta Lubawka zakończyła dyskoteka prowadzona przez Kamiennogórski DJ’s Team.

Podczas kolejnego dnia jako gwiazda wieczoru zaprezentuje się Stachursky z zespołem. Przed koncertem Stachurskyego publiczność rozgrzeje zespół Sachiel. Program dostępny tutaj.

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem medialnym. Funkcję konferansjera podczas wydarzenia pełni Krzysztof Chwaliński z RMF MAXXX.

Zapraszamy do poniższej galerii z koncertu Myslovitz.
Zobacz również koncert Sachiel i Stachursky.Share

Zobacz inne

4 Thoughts to “Święto Lubawki – Koncert Myslovitz”

  1. […] że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym […]

  2. […] że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym […]

  3. […] że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym […]

  4. […] Dnia pierwszego odbył się m.in. koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Myslovitz. Relacja z koncertu dostępna tutaj. […]

Leave a Comment