Święto Lubawki – Koncert Sachiel

Dnia 15 lipca 2018 roku na rynku miejskim w Lubawce odbył się drugi z tegorocznego Święta Miasta Lubawka.

Organizator przygotował dla wszystkich moc atrakcji – prezentacje lokalnych artystów, konkursy dla publiczności, stoiska rękodzielnicze, dmuchańce i atrakcje dla dzieci, a nawet możliwość nabycia własnej karykatury w wykonaniu lokalnego artysty.

Dnia pierwszego odbył się m.in. koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Myslovitz. Relacja z koncertu dostępna tutaj.

Drugi dzień w znacznej mierze wypełniły koncerty zespołów ludowych. Zaprezentowała się również młoda skrzypaczka z Miszkowic – Paula Kurzeja oraz odbył się pokaz sekcji Zumby.

Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzał zespół Sachiel.

Przypominamy, iż Sachiel powstał w drugiej połowie 2013 roku z inicjatywy Piotra Bieryta. Od początku istnienia eksperymentował i mieszał style muzyczne m.in. Pop i Hip-Hop. Pierwsze sukcesy przyszły dość szybko, gdyż już w październiku 2013 roku piosenka ”Kiedy” zajęła wysokie miejsce w notowaniu ,,Hit-Planety” na antenie Muzycznego Radia. Następnym osiągnięciem było wyróżnienie na ,,Festiwalu Form Muzycznych” gdzie członkiem jury był m.in. Piotr Cugowski.
W styczniu 2014 roku grupa Sachiel stanęła na scenie programu ,,Must Be The Music” emitowanego na antenie telewizji Polsat, gdzie zdobyła nagrodę główną. Tego samego roku zespół zagrał na deskach ,,Opery Leśnej w Sopocie”.
W sierpniu 2014 roku został wydany pierwszy singiel „ Po Prostu Walcz”. Następnymi singlami były „Nostalgia” i „Gdy”, które pojawiły się w 2015 roku.
Od listopada 2015 roku Sachiel prezentuje się jako duet. Pierwsza produkcja w obecnym składzie to singiel “Swoją Drogą” wydany w 2016 roku. Kolejne to „Pozytywnie” i „Wierzę w Nas”.

Święto Miasta Lubawka zakończył koncert Stachurskyego z zespołem. Relacja z koncertu dostępna tutaj.

Wydarzenie Święto Miasta Lubawka odbyło się pod naszym patronatem medialnym. Funkcję konferansjera podczas wydarzenia pełnił Krzysztof Chwaliński z RMF MAXXX.

Zapraszamy do poniższej galerii.
Zobacz również koncert zespołu Myslovitz oraz Stachursky.Share

Zobacz inne

3 Thoughts to “Święto Lubawki – Koncert Sachiel”

  1. […] że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym […]

  2. […] że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym […]

  3. […] że w ubiegłym roku wystąpili m.in. Stachursky, Myslowitz, Sachiel. Relacje z tych koncertów oczywiście dostępne na naszym […]

Leave a Comment