Spotkanie z Janiną Ochojską w Kamiennej Górze

W dniu 11 maja 2019 roku w kamiennogórskim Muzeum Tkactwa odbyło się spotkanie z Janiną Ochojską – prezes Polskiej Akcji Humanitarnej i liderką listy Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Janina Ochojska do Kamiennej Góry przyjechała na zaproszenie Poseł na Sejm RP Iwony Krawczyk.

Przypominamy, że w wyborach do PE jest trzynaście okręgów wyborczych. W naszym okręgu (dolnośląsko-opolskim) listę otwiera Janina Ochojska.

Spotkanie kandydatka rozpoczęła od przedstawienia swojej osoby. Stwierdziła, że do Parlamentu Europejskiego nie kandyduje dla kariery. Przypominamy, że w trakcie kampanii Janina Ochojska dowiedziała się, że ma raka piersi. Obecnie jest w trakcie chemioterapii.

W Kamiennej Górze było to kolejne wydarzenie polityczne związane z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Przypominamy, że na kamiennogórskim rynku odbyła się prezentacja kandydatów koalicji PO-PSL-SLD-N. Zaprezentowany został również mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz i Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska.

Share

Zobacz również

2 Thoughts to “Spotkanie z Janiną Ochojską w Kamiennej Górze”

Leave a Reply