Ministrowie Jacek Sasin i Marzena Machałek w Kamiennej Górze

W dniu 11 maja 2019 roku w kamiennogórskim Muzeum Tkactwa odbyło się spotkanie z wiceminister edukacji Marzeną Machałek i szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów Jackiem Sasinem.

Spotkanie ministra Jacka Sasina i wiceminister Marzeny Machałek z mieszkańcami Kamiennej Góry trwało ponad dwie godziny i odbyło się w ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.

Przypominamy, że na listach PiS z naszego okręgu (dolnośląsko-opolskiego) kandydują: Anna Zalewska, Beata Kempa, Sławomir Kłosowski, Andrzej Kisielewicz,  Aleksander Szwed,  Katarzyna Czochara, Jacek Baczyński, Beata Żołnieruk, Mirosława Stachowiak-Różecka i Rafał Ślusarz, który reprezentuje region jeleniogórski i zaprezentował swoją osobę podczas spotkania w Kamiennej Górze.

Podczas spotkania z wyborcami dyskutowano m.in. o edukacji i służbie zdrowia, nie zabrakło bieżących tematów politycznych. Żywiołowo w dyskusji uczestniczył burmistrz Janusz Chodasewicz, przedstawiając swoje propozycje zmian systemowych. Nie zabrakło również kwiatów dla minister Marzeny Machałek, które przekazał starosta Jarosław Gęborys.

W Kamiennej Górze było to kolejne wydarzenie polityczne związane z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Przypominamy, że na kamiennogórskim rynku odbyła się prezentacja kandydatów koalicji PO-PSL-SLD-N. Zaprezentowany został również mistrz olimpijski Władysław Kozakiewicz, Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska i Janina Ochojska.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment