Rajd Arado 2015 – Podsumowanie

Zakończyło się majówkowe widowisko na Dolnym Śląsku i największa w Polsce mobilna impreza historyczno-edukacyjna Rajd Arado – World of Tanks. Przez kilka dni przygraniczne miasta i miejscowości przeszły we władanie rekonstruktorów. Zobaczyliśmy rewię mundurów niemal wszystkich stron biorących udział w walkach na frontach II wojny światowej w Europie. Walki czołgów i desant z powietrza uzupełniły unikatowe pojazdy historyczne.

Jak po każdym dużym wydarzeniu przyszedł czas na wyszczególnienie naszych galerii.

W tym sezonie Rajdu Arado portal czadrow.pl został wybrany przez organizatorów do pełnienia funkcji patronatu medialnego. Z powierzonego zadania wywiązaliśmy się wzorowo. Jeszcze przed inscenizacjami promowaliśmy to wydarzenie na swój charakterystyczny sposób tworząc grafiki reklamowe. Naszym zadaniem było również stworzenie oficjalnego plakatu Rajdu Arado i wszystkich innych graficznych materiałów, jak akredytacje, ulotki, plakaty z rozpiskami itp. Do naszych obowiązków należała również obsługa oficjalnej witryny rajd.arado.pl. To tam można obejrzeć wykonywane przez nas materiały i niezbędne informacje dotyczące wydarzenia. To wszystko pod szyldem czadrow.pl.

Rajd Arado to z ogromnym rozmachem organizowana impreza na Dolnym Śląsku, głośna na cały kraj. W tym sezonie została ona zorganizowana przy udziale World of Tanks, gry komputerowej znanej na całym świecie, koncentrującej się na bitwach pancernych, wydanej przez Wargaming.net.
W tym historycznym widowisku, które trwało kilka dni udział wzięły miasta: Leśna (Zamek Czocha), Karpacz, Szklarska Poręba, Kamienna Góra i Jelenia Góra. W ostatniej chwili doszło miasto Kowary i czeski Zaclerz.
Wydarzenie było promowane przez Muzyczne Radio, duże media regionalne i wiele serwisów internetowych. Dziś po inscenizacjach na wielu portalach dziennikarskich można znaleźć nasze fotografie a wszystko pod szyldem czadrow.pl.

Zapraszamy do galerii, prezentujących niezwykłą atmosferę tego historyczno-edukacyjnego wydarzenia pod nazwą Rajd Arado.

7048570486704877048870489

Share

Zobacz inne

4 Thoughts to “Rajd Arado 2015 – Podsumowanie”

  1. Karolina

    Dzięki oprawie fotograficznej Rajdu ARADO 2015 zauważyłam wzrost odwiedzin, jedynie przez 3 dni majówki witryny https://czadrow.wordpress.com/ o 25.358 użytkowników, co daje średnio na dzień ok. 8.453.

    Pozdrawiam i http://okonek.mamprawowiedziec.pl/wp-content/uploads/2014/11/foto.jpg

  2. Film promujący wydarzenie był kręcony nad kamiennogórskim zalewem a zdjęcia są u nas na stronie: https://czadrow.wordpress.com/2015/03/28/przygotowania-do-rajdu-arado/

Leave a Comment