Rajd Arado 2015 – Podziękowanie

Jak informowaliśmy wcześniej, zakończyło się majówkowe widowisko na Dolnym Śląsku i największa w Polsce mobilna impreza historyczno-edukacyjna Rajd Arado 2015.

W tym sezonie Rajdu Arado portal czadrow.pl został wybrany przez organizatorów do pełnienia funkcji patronatu medialnego. Z powierzonego zadania staraliśmy wywiązać się wzorowo. Jeszcze przed inscenizacjami promowaliśmy to wydarzenie na swój charakterystyczny sposób tworząc grafiki reklamowe. Naszym zadaniem było również stworzenie oficjalnego plakatu Rajdu Arado i wszystkich innych graficznych materiałów, jak akredytacje, ulotki, plakaty z rozpiskami itp. Do naszych obowiązków należała również obsługa oficjalnej witryny rajd.arado.pl. To tam można obejrzeć wykonane przez nas materiały i uzyskać niezbędne informacje dotyczące wydarzenia.

Chcemy podziękować kierownictwu Projektu Arado za zaufanie i powierzenie nam obowiązku zadbania o szatę graficzną tego wydarzenia historyczo-edukacyjnego. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania całej ekipy i wszystkich miłośników Rajdu Arado.

Poniżej prezentujemy zgromadzone w jednej galerii nasze grafiki promujące to majówkowe wydarzenie.
Dziękujemy.

Share

Zobacz również

One Thought to “Rajd Arado 2015 – Podziękowanie”

  1. […] promujące wydarzenie Rajd Arado 2015 dostępne tutaj >>. Galerie z Rajdu Arado 2015 dostępne tutaj […]

Leave a Reply