Powstanie łącznik drogi DW367 z S3 na węźle w Ptaszkowie?

Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego Tymoteusz Mydra informuje na swoim profilu, że spotkał się z Lidią Markowską, dyrektor GDDKiA oddział Wrocław i projektantami S3 w sprawie włączenia drogi DW367 do S3 na węźle Kamienna Góra Północ.

Przedstawiłem, wraz z moim współpracownikami, możliwość rozwiązania sytuacji drogowej. Poprzez dopiero co zaprojektowane połączenie nowego przebiegu drogi DW367 (kl. GP) z łącznikami węzła Kamienna Góra Północ i dowiązaniem do istniejącej drogi DK5 umożliwi wyprowadzenie ruchu tranzytowego z Wałbrzycha poza obszar zabudowany Kamiennej Góry.

facebook.com/TymoteuszMyrdaPolityk

Przypominamy, że w maju br. z Tymoteuszem Mydrą spotkał się burmistrz Janusz Chodasewicz, o czym informowaliśmy wcześniej. Podczas spotkania poruszone zostały problemy komunikacyjne na skrzyżowaniu ulic Katowickiej (DK5) z Wałbrzyską (DW 367) w Kamiennej Górze.

Współpraca w tym zakresie pozwoliłaby na stworzenie bezpiecznego i bezkolizyjnego układu komunikacyjnego z korzyścią zarówno dla użytkowników tych dróg, jak i okolicznych mieszkańców. Liczę na pozytywne rozwiązanie tego problemu.

facebook.com/TymoteuszMyrdaPolityk

Share

Zobacz inne

Leave a Comment