Zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci

Na stadionie przy ulicy Juliusza Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się indywidualne zawody lekkoatletyczne w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w kategorii dziewcząt i chłopców.

Igrzyska dzieci

Dziewczęta

60 m
1. Granat Martyna SP Pisarzowice 8,81
2. Majerska Lena SP 2 Kam. Góra 8,89
3. Ziętara Lena SP 2 Kam. Góra 9,15
4. Kalińska Aleksandra SP Lubawka 9,56
5. Cyran Roksana SP Krzeszów 9,64
6. Burghardt Natasza SP Lubawka 9,70
7. Zając Marika SP Krzeszów 9,87
8. Kobzda Ewelina SP Krzeszów 9,88
9. Adamczyk Konstancja SP 2 Kam. Góra 10.07

300 m
1. Wąsowska Laura SP Lubawka 55,68
2. Sabat Lili SP Lubawka 56,07
3. Cebula Hanna SP 2 Kam. Góra 57,96
4. Karpowicz Małgorzata SP 2 Kam. Góra 59,09
5. Urban Gabriela SP Krzeszów 59,86
6. Dyczkowska Maria SP Krzeszów 1:02,75
7. Zbozień Milena SP 2 Kam. Góra 1:03,31
8. Baran Laura SP Krzeszów 1:07,10

600 m
1. Maik Laura SP Lubawka 2:08,31
2. Kulikowska Zuzanna SP Lubawka 2:10,19
3. Trela Nikola SP 2 Kam. Góra 2:17,76
4. Mrówka Liwia SP 2 Kam. Góra 2:22,94
5. Węglińska Julia SP 2 Kam. Góra 2:26,25
6. Zwolenik Estera SP Pisarzowice 2:31,83
7. Jaszczur Lena SP Krzeszów 2:34,08

Skok w dal
1. Kusztal Nel SP Krzeszów 3,88
2. Jędrzejek Felicja SP 2 Kam. Góra 3,84
3. Kwiatkowska Emilia SP Lubawka 3,78
4. Kriger Nikol SP Pisarzowice 3,71
5. Niezgoda Maja SP Pisarzowice 3,50
6. Biel Anastazja SP 2 Kam. Góra 3,55
7. Gąsior Lena SP Pisarzowice 3,43
8. Oleksy Amelia SP Krzeszów 3,35
9. Nowak Wiktoria SP Krzeszów 3,16
10. Burghardt Milena SP Lubawka 3,11
11. Czerwińska Ola SP Lubawka 3,10
12. Obrzud Liwia SP 2 Kam. Góra 2,93

Pchnięcie kulą
1. Bednarska Olga SP Krzeszów 7,93
2. Fałowska Amelia SP Krzeszów 7,82
3. Bogdziewicz Maria SP 2 Kam. Góra 6,20
4. Fagasińska Zuzanna SP Lubawka 6,00
5. Matusik Zuzanna SP 2 Kam. Góra 5,43
6. Wyrostek Alicja SP Krzeszów 5,37

Rzut piłeczką palantową
1. Urbńska Nadia SP 2 Kam Góra 30,70
2. Suska Weronika SP 2 Kam. Góra 28,30
3. Skoczeń Lena SP 2 Kam. Góra 26,80
4. Lamek Maja SP Lubawka 26,50
5. Chałupa Oliwia SP Lubawka 22,00
6. Homoncik Alicja SP Krzeszów 21,10

Skok wzwyż
1. Kulig Laura SP Pisarzowice 120
2. Sergiel Blanka SP Kam. Góra 115
3. Budzicz Agata SP Pisarzowice 110
4. Górecka Maja SP 2 Kam. Góra 110
5. Rysz Lena SP Lubawka 110
6. Marciniak Julia SP Lubawka 105
7. Bandyk Laura SP 2 Kam. Góra 105

Sztafeta 4 x 100 m
1. SP Pisarzowice 1:00,56
2. SP 2 Kamienna Góra 1:02,38
3. SP Lubawka 1:05,11
4. SP Krzeszów 1:06,54

Sztafeta szwedzka
1. SP Lubawka 3,11,66
2. SP 2 Kamienna Góra 3:21.85

Klasyfikacja drużynowa

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 117 pkt
2. Szkoła Podstawowa w Lubawce 92 pkt
3. Szkoła Podstawowa Krzeszów 75 pkt
4. Szkoła Podstawowa Pisarzowice 51 pkt

Chłopcy

Bieg na 60 m.
1. Pawlik Jakub SP Krzeszów 7,63
2. Matys Oliwier SP 1 Kam. Góra 7,96
3. Łukowski Radosław SP 1 Kam. Góra 8,59
4. Borek-Wyczyliński Szymon SP 2 Kam. Góra 8,69
5. Wojtkiewicz Aleksander SP 1 Kam. Góra 8,89
6. Cierpikowski Ignacy SP Pisarzowice 8,91
7. Talarczyk Franciszek SP Pisarzowice 9,15
8. Wierciński Tomasz SP Lubawka 9,24
9. Osuch Filip SP 2 Kam. Góra 9,35
10. Boroń Oktawian SP Lubawka 10,72

Bieg na 300 m
1. Rzeszutek Samir SP Krzeszów 49,06
2. Sromek Antoni SP 1 Kam. Góra 52,31
3. Knap Dominik SP 2 Kam. Góra 52,69
4. Zieliński Filip SP Krzeszów 52,76
5. Sucheta Kacper SP 1 Kam. Góra 53,11
6. Papież Filip SP 2 Kam. Góra 54,88
7. Jankowski Konrad SP 1 Kam. Góra 55,07
8. Mitro Marcel SP 2 Kam. Góra 57,43
9. Grzeszczuk Alan SP Pisarzowice 57,54
10. Maziakowski Marcel SP Krzeszów 1:00,83
11. Kołodziej Gracjan SP Pisarzowice 1:03,66

Bieg na 1000 m
1. Donkersloot David SP Krzeszów 3:36,72
2. Kuk Szymon SP Lubawka 3:37,58
3. Sproch Oskar SP Pisarzowice 3:39,46
4. Falkowski Franciszek SP 1 Kam. Góra 3:41,90
5. Szampera Dominik SP 1 Kam. Góra 3;42,84
6. Steczko Krystian SP 2 Kam. Góra 3:46,29
7. Bieńkowski Olaf SP 1 Kam. Góra 3:49,99
8. Wińcza Igor SP Lubawka 3:56,52
9. Izworski Alex SP 2 Kam. Góra 3:58,24
10. Bącler Bartosz SP Lubawka 4:02,12
11. Mizieliński Filip SP 2 Kam. Góra 4:06,28
12. Jaszczur Kajetan SP Krzeszów 4:10,87
13. Narwid Krystian SP Krzeszów 4:30,18

Skok wzwyż
1. Prokopik Krzysztof SP Krzeszów 130
2. Narkiewicz Maciej SP 2 Kam. Góra 105
3. Bejnarowicz Mateusz SP 2 Kam. Góra 105
4. Lech Michał SP Lubawka 105

Rzut piłeczką palantową
1. Darłak Kacper SP 2 Kam. Góra 42,70
2. Mikielewicz Krzysztof SP 2 Kam. Góra 39,50
3. Dubiel Michał SP Krzeszów 38,30
4. Antoniewski Olaf SP Lubawka 34,20
5. Ruchała Patryk SP Krzeszów 31,70
6. Andrzejewski Tomasz SP 1 Kam. Góra 31,30
7. Gałecki Bartłomiej SP Pisarzowice 31,00
8. Burczyński Igor SP 1 Kam. Góra 30,60
9. Malich Wojciech SP 1 Kam. Góra 30,30
10. Kołodziej Jonasz SP Pisarzowice 29,10
11. Guzel Jan SP Pisarzowice 26,70

Pchnięcie kulą 4 kg
1. Wojtkiewicz Aleks SP 2 Kam. Góra 8,03
2. Murawski Filip SP 1 Kam. Góra 7,62
3. Kołodziej Jakub SP 2 Kam. Góra 6,32
4. Nykolaichuk Roman SP Lubawka 6,25
5. Mika Dawid SP Krzeszów 6,23
6. Mitczak Marcel SP 2 Kam. Góra 5,80
7. Cierpikowski Dawid SP Pisarzowice 5,37
8. Bącler Jakub SP Lubawka 4,96

Sok w dal ze strefy
1. Kaczmarczyk Tomasz SP 1 Kam. Góra 4,45
2. Guzik Kosma SP Krzeszów 4,25
3. Michalski Filip SP Krzeszów 3,90
4. Harman Szymon SP 2 Kam. Góra 3,86
5. Poręba Albert SP Pisarzowice 3,80
6. Sowa Kacer SP Krzeszów 3,77
7. Szajnowski Filip SP Lubawka 3,61
8. Przysło Gracjan SP 1 Kam. Góra 3,50
9. Morawski Kacper SP Pisarzowice 3,48
10. Petruk Antoni SP 1 Kam. Góra 3,48
11. Szkaradek Bartłomiej SP 2 Kam. Góra 3,44
12. Jaszczur Bartosz SP Pisarzowice 3,35
13. Majkowski Oliwier SP Lubawka 3,30
14. Lech Wojciech SP Lubawka 3,00

Sztafeta 4 x 100 m
1. SP 1 Kamienna Góra 57,58
2. SP Krzeszów 58,84
3. SP 2 Kamienna Góra 1:03,24
4. SP Lubawka 1:04,36
5. SP Pisarzowice 1:06,08

Sztafeta szwedzka
1. SP Pisarzowice 2:54,48
2. SP Krzeszów 2:58,52
3. SP 1 Kamienna Góra 3:03,14
4. SP 2 Kamienna Góra 3:14,29
5. SP Lubawka 3:22,41

Punktacja drużynowa
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra 97
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów 96
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra 95
4. Szkoła Podstawowa Lubawka 58
5. Szkoła Podstawowa Pisarzowice 55

Fot. MOS Kamienna Góra

Share

Zobacz inne