Konferencja “20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim”

Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić na konferencję „20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim”, organizowanej pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, która odbędzie się 27 maja 2024 roku o godzinie 11:00 w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Osoby zainteresowane wydarzeniem powinny potwierdzić swój udział poprzez rejestrację na wydarzenie do dnia 17 maja 2024 roku pod adresem tutaj.

Program konferencji dostępny w załączniku i tutaj.

Konferencja “20 lat Polski w Unii Europejskiej. Polska Strefa Inwestycji na wspólnym rynku europejskim” skierowana jest do przedsiębiorców, inwestorów, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu, a także instytucji badawczych, naukowych i środowiska akademickiego.

Celem wydarzenia jest podsumowanie dotychczasowych 20 lat Polski w Unii Europejskiej oraz dyskusja o korzyściach i wyzwaniach płynących z akcesji w obszarze inwestycji, bezpieczeństwa, jednolitego rynku pracy, transferu wiedzy oraz nowych technologii, a także swobodnego przepływu kapitału.

Share

Zobacz inne