Nowa Sekretarz Gminy Marciszów

Od 1 maja br. nową Sekretarz Gminy Marciszów została Pani Marta Kwiecień. Przypominamy, że to stanowisko wcześniej pełniła Pani Marta Jędrzejowska, która przeszła na zasłużoną emeryturę, o czym informowaliśmy wcześniej.

Pani Marta Kwiecień w Urzędzie Gminy Marciszów pracuje od 2005 roku. Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy samorządowca. Wcześniej pełniła stanowisko zastępcy kierownika referatu Rozwoju Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska  (RGKŚ). Poznała specyfikę pracy samorządowej, zyskując jednocześnie gruntowne i merytoryczne przygotowanie do objęcia roli sekretarza.  Dobrze zna specyfikę urzędu, pracowników, a także potrzeby lokalnej społeczności. Przez lata swojej pracy zawodowej bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków i zadań, które otrzymywała i zapewne spełni się na tym bardzo ważnym i odpowiedzialnym stanowisku.
W wyniku naboru na stanowisko urzędnicze Sekretarza Gminy Pani Marta Kwiecień spełniła wszystkie wymogi określone w ogłoszeniu, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z funkcjonowaniem samorządu gminnego oraz przepisów prawa w wymaganym zakresie.

Gratulujemy.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment