Pożegnalne spotkanie Sekretarz Gminy Marciszów

W dniu 30 kwietnia br. w sali narad Urzędu Gminy w Marciszowie odbyło się pożegnalne spotkanie Pani Sekretarz Marty Jędrzejowskiej, która odeszła na zasłużoną emeryturę. Pani Marcie, która przepracowała w Urzędzie Gminy Marciszów 17 lat, przyszło żegnać się z urzędem w trudnych czasach epidemii koronawirusa dlatego uroczystość miała charakter kameralny. Podczas pożegnania Pani Marta wspomniała czas pracy w urzędzie, który jak zaznaczyła będzie zawsze miło wspominać. Wójt Wiesław Cepielik wyraził słowa uznania i szacunku, przekazując na ręce Pani Marty podziękowania. Nie zabrakło również życzeń od pracowników Urzędu Gminy i drobnych upominków.
Nowym Sekretarzem Gminy Marciszów została Marta Kwiecień.

Zakończenie przez Panią pełnienia służby publicznej na stanowisku Sekretarza Gminy Marciszów wraz z odejściem na zasłużoną emeryturę to stosowny moment do spojrzenia wstecz i podsumowania długoletniej pracy zawodowej. Pracownik szkolny, główna księgowa, kadrowa, dyrektor Zakładu Obsługi Szkół, kierownik referatu, sekretarz gminy to nie tylko zajmowane stanowiska, ale także bardzo bogata w doświadczenie i wiedzę historia zawodowa.

Dzięki Pani pracy i zaangażowaniu w szkołach wychowywały się pokolenia młodych ludzi, a w urzędzie kształtowały umysły przyszłych urzędników.
Wierzę, że dziś towarzyszy Pani wyłącznie satysfakcja z zawodowych dokonań i poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

W imieniu własnym, pracowników Urzędu i jednostek podległych Gminy Marciszów składam podziękowania za długoletnią i owocną pracę na rzecz administracji samorządowej, w tym sumienną i odpowiedzialną pracę na stanowisku Sekretarza Gminy.
Dziękuję za wieloletni wysiłek podejmowany dla dobra lokalnej społeczności, za pomoc i życzliwość dla innych.

Osobiście dziękuję Pani za pomoc w sprawowaniu Urzędu, za wsparcie dobrą radą, wiedzą i doświadczeniem.

Przed Panią nowe wyzwania i doskonały czas na spełnienie tych marzeń i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom urzędnika. Niech w tej dalszej „życiowej podróży” towarzyszą Pani słowa, mówiące o tym, że „najpiękniejsze jest to, co przed nami, co nam przyjdzie dopiero przeżyć”.

Wraz z pracownikami Urzędu Gminy Marciszów życzę Pani pogody ducha, twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizowania swoich zamierzeń, a przede wszystkim dobrego zdrowia.

Z poważaniem
Wiesław Cepielik
Wójt Gminy Marciszów

Share

Zobacz inne

Leave a Comment