Koncert Top Girls – 30. lecie z zespołem Akcent

W Wałbrzychu odbyło się 30. lecie z zespołem Akcent.

Przed występem Zenona Martyniuka i zespołu Akcent zebraną publiczność rozgrzały dziewczyny z zespołu Top Girls oraz zespół Boys.

Relacja z koncertu Zenka Martyniuka dostępna tutaj.
Relacja z koncertu Boys dostępna tutaj.

Zespół Top Girls tworzą trzy ambitne i uzdolnione wokalnie dziewczyny: Paula Karpowicz, Justyna Lubas oraz Angelika Żmijewska. Dziewczyny pochodzą z różnych regionów kraju jednak to nie przeszkodziło im w zaledwie kilka miesięcy podbić serca fanów disco polo. Na swoim muzycznym koncie Top Girls ma już kilka energetycznych i bardzo gorących teledysków z wielomilionowymi odsłonami: „Mleczko”, „Wesele”, „Nie będę Twoja”, “Dziś zatańcz ze mną” , “Czeski film”, a także duet z Marcinem Millerem liderem formacji Boys „Barwy uczuć” oraz duet z Kamilem Chludzińskim liderem formacji Extazy „Sexibomba”.

Zespół Top Girls licznie koncertuje na terenie całego kraju a także za granicą np. w Wielkiej Brytanii, ma na koncie występy na największych scenach i festiwalach w Polsce takich jak Festiwal w Ostródzie, Roztańczony PGE Narodowy w Warszawie, Pożegnanie Lata w Iłowie i wiele innych.

Wspaniała atmosfera podczas koncertu w Wałbrzychu udzielała się licznie zebranej publiczności, która była zachwycona występami gwiazd i żywo reagowała na kolejne melodie śpiewając z artystami teksty piosenek.

Zapraszamy do poniższej relacji z koncertu Top Girls.

Nasze relacje z wydarzeń muzyki tanecznej dostępne w tagach disco polo.Share

Zobacz inne

Leave a Comment