Koncert Boys – 30. lecie z zespołem Akcent

W Wałbrzychu odbyło się 30. lecie z zespołem Akcent.

Przed występem Zenona Martyniuka i zespołu Akcent zebraną publiczność rozgrzały dziewczyny z zespołu Top Girls oraz zespół Boys.

Relacja z koncertu Zenka Martyniuka dostępna tutaj.
Relacja z koncertu Top Girls dostępna tutaj.

Geneza zespołu Boys to książkowy przykład jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw wszelkim nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziewięćdziesiątych.
Zespół Boys został założony w 1991 roku. Często grywali w klubie, jeszcze przed wydaniem pierwszej kasety (1991). Pod koniec 1991 roku został wydany pierwszy album zespołu. Od początku kompozytorem utworów i autorem tekstów jest Marcin Miller. Muzyka zespołu zmieniała się na przestrzeni lat. Grupa stopniowo odchodziła od typowego disco polo w kierunku muzyki dance.

Niezliczone ilości koncertów w Polsce i za granicami kraju oraz żywiołowość lidera zespołu tylko potwierdzają, iż zespół Boys na stałe wpisał się w panteon polskiej sceny rozrywkowej.

Wspaniała atmosfera podczas koncertu w Wałbrzychu udzielała się publiczności, która była zachwycona występami gwiazd i żywo reagowała na kolejne melodie śpiewając z artystami teksty piosenek.

Zapraszamy do poniższej relacji z koncertu zespołu Boys.

Nasze relacje z wydarzeń muzyki tanecznej dostępne w tagach disco polo.Zobacz inne

Leave a Comment