Koncert – Oceana

Dnia 27 maja 2017 roku odbył się drugi z Dni Wałbrzycha. Tegoroczne święto miasta zostało zorganizowane na stadionie Aqua Zdroju. Miasto Wałbrzych i Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotowały mieszkańcom mnóstwo atrakcji. Jak co roku nie zabrakło występów gwiazd. Pierwszego dnia swój koncert dał zespół Perfect. Nasza relacja dostępna tutaj. Podczas drugiego dnia święta miasta Wałbrzych zebrana publiczność uczestniczyła w koncercie Oceany i Dawida Kwiatkowskiego. Relacja z koncertu Dawida Kwiatkowskiego dostępna tutaj.

Oceana to niemiecka wokalistka, której twórczość oscyluje wokół soulu, popu, jazzu, funku oraz bluesa. Profesjonalną karierę indywidualną zaczęła w 2008 roku. Podczas koncertu zaśpiewała swoje wszystkie hity, w tym piosenkę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej z 2012 roku „Endless Summer”, którą również bisowała. Bardzo dynamiczny występ sprawił publiczności wiele radości i został nagrodzony gromkimi brawami. Po koncercie Oceana wyszła do publiczności i fani mieli możliwość robienia selfie z artystką oraz otrzymać autograf.

Zapraszamy do naszej relacji z koncertu i dziękujemy organizatorom z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury za uznanie i przyznanie portalowi czadrow.pl patronatu medialnego nad świętem miasta Wałbrzych.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment