Koncert – Dawid Kwiatkowski

Dnia 27 maja 2017 roku odbył się drugi z Dni Wałbrzycha. Tegoroczne święto miasta zostało zorganizowane na stadionie Aqua Zdroju. Miasto Wałbrzych i Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotowały mieszkańcom mnóstwo atrakcji. Jak co roku nie zabrakło występów gwiazd. Pierwszego dnia swój koncert dał zespół Perfect. Nasza relacja dostępna tutaj. Podczas drugiego dnia święta miasta Wałbrzych zebrana publiczność uczestniczyła w koncercie Oceany i Dawida Kwiatkowskiego. Relacja z koncertu Oceany dostępna tutaj.Pomimo godzinnego spóźnienia Dawia Kwiatkowskiego fani cierpliwie czekali na swojego idola w świetnym nastoju, śpiewając jego piosenki. Z chwilą przybycia artysty piskom i krzykom dziewczyn nie było końca. Młody artysta na scenie dawał z siebie wszystko, a fani byli zachwyceni występem swojego idola.

Ten młody wokalista, który zawojował polską sceną muzyczną, laureat Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy, zakończył święto miasta Wałbrzych, które można uznać za bardzo udane.

Dziękujemy organizatorom z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury za uznanie i przyznanie portalowi czadrow.pl patronatu medialnego nad świętem miasta Wałbrzych. Do zobaczenia w przyszłym roku :-).

Zobacz inne

Leave a Comment