Koledzy z samochodu z narkotykami

Policjanci Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej Policji 26 kwietnia br. tuż przed północą zatrzymali 25 – letniego mieszkańca Kamiennej Góry oraz 23 – letniego mieszkańca Gminy Lubawki posiadających środki odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze w trakcie służby na podstawie wcześniejszych ustaleń dotyczących zwalczania przestępczości narkotykowej dokonali kontroli jednego z pojazdów zaparkowanych na terenie Kamiennej Góry w którym siedziały dwie osoby.

W trakcie wykonywania czynności służbowych policjanci w odzieży 25 – letniego mężczyzny znaleźli narkotyki w ilości 3 czarnorynkowych porcji handlowych marihuany. Z kolei przy młodszym 23 – latku z Kamiennej Góry ujawnili woreczek strunowy z zawartością białej sypkiej substancji. Jak się okazało była to amfetamina w ilości około 10 porcji handlowych.

Policjanci zatrzymali osoby i przetransportowali do jednostki Policji. Jak tłumaczyli policjantom narkotyki posiadali na własny użytek, do których posiadania się przyznali. Za popełniony czyn grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło: Policja Kamienna Góra

Więcej policyjnych komunikatów prasowych w tagach policja.

Share

Zobacz również

Leave a Reply