Kamiennogórzanin uciekał z marihuaną

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 23-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który posiadał przy sobie znaczną ilość marihuany.

Policjanci pełniąc służbę patrolową na terenie miasta zauważyli młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Dziwne zachowanie mężczyzny wzbudziło czujność policjantów, którzy postanowili go wylegitymować. W momencie wysiadania funkcjonariuszy z radiowozu mężczyzna podjął pieszą ucieczkę. Mundurowi niezwłocznie udali się za młodym mężczyzną, który uciekał między budynkami. Podczas ucieczki wyrzucił plecak, który został zabezpieczony przez jednego z funkcjonariuszy. Po kilku minutach pieszego pościgu młody mężczyzna został ujęty przez policjanta. Po sprawdzeniu zawartości plecaka okazało się, że w jego wnętrzu jest marihuana w ilości blisko 1000 porcji handlowych.

Sąd Rejonowy w Kamieniej Górze wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło: Policja Kamiennogórska. Więcej komunikatów w tagach policja.

Zobacz inne

Leave a Comment