Instalują scenę w sali widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury

W głównej sali widowiskowej kamiennogórskiego Centrum Kultury trwają prace instalatorskie związane z budową sceny, mechanizmami okotarowania, przygotowaniem instalacji pod systemy nagłośnieniowe i oświetlenie. W kolejnym etapie nastąpi montaż profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia scenicznego.

Przypominamy, że obecnie większość wydarzeń realizowanych jest w sali kameralnej, która doczekała się już sceny, oświetlenia i nagłośnienia.

Inauguracyjnym wydarzeniem w sali kameralnej była prapremiera książki Krzysztofa Koziołka „Imię Pani. Cisza”. Reportaż z wydarzenia dostępny tutaj.

W ubiegłym tygodniu w sali kameralnej odbył się koncert „Polska moja ojczyzna” z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz koncert akordeonowy w wykonaniu Tomasza Drabiny z okazji Światowego Dnia seniora. Reportaż z wydarzenia dostępny tutaj i tutaj.

Realizowany projekt został dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Doposażenie Centrum Kultury w Kamiennej Górze celem poprawy jakości oraz poszerzenia oferty kulturalnej”.

Share

Zobacz inne

Leave a Comment