Halloween w Arado – Sektor 161B

Dnia 31 października 2017 roku w kamiennogórskich podziemiach Arado odbyła się kolejna edycja Halloween, o której informowaliśmy wcześniej.

Tym razem trasa zmieniła się w podziemia strachu. Grupy zwiedzających uczestniczyły w nocnym zwiedzeniu podziemi ze specjalnie na ten dzień przygotowanym scenariuszem i przerażającymi atrakcjami.Podczas zwiedzania pojawiali się ucharakteryzowani aktorzy wywołując uczucie lęku i strachu. Można było spotkać postaci z kina grozy. Nie zabrakło żądnego morderstw faceta w masce hokejowej, zombi czy szaleńca z piłą łańcuchową. Trasę zwiedzania kończyła przerażająca postać zakonnicy stylizowanej na jeden z najlepszych hollywoodzkich filmów grozy “Obecność”.

Po raz kolejny organizatorzy zadbali o szczegóły wydarzenia. Wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane, wraz z charakteryzacją aktorów realizujących scenariusz wydarzenia.

Zapraszamy do poniższej galerii prezentującej atmosferę nocnego zwiedzania w Arado i backstage ukazujący kulisy przygotowania produkcji Sektor-a 161B.

Halloween w Arado – Sektor 161B

Share

Zobacz inne

One Thought to “Halloween w Arado – Sektor 161B”

Leave a Comment