Fit Festiwal poprowadzi Piotr Pręgowski

Już niebawem ruszy Fit Festival, o czym informowaliśmy wcześniej.

Fit Festiwal to cykl rozgrywek sportowych, które odbywać się będą na terenie naszej gminy w okresie od 3 do 12 maja 2018 roku. Dzieci, młodzież i dorośli będą mogli rywalizować w 6 dyscyplinach: biegi, nordic walking, tenis stołowy, unihokej, siatkówka i piłka nożna.

W ramach Fit Festivalu odbędzie się również 11 maja w Krzeszowie Olimpiada Przedszkolaka oraz 12 maja w Pisarzowicach wesołe rozgrywki dla nieco starszych „SENIORADA”.

Imprezę poprowadzi znakomity Piotr Pręgowski – konferansjer łączący talent aktorski z niebywałym poczuciem humoru i charyzmą. Nie trzeba długo opisywać tej postaci, gdyż jest to ceniony polski aktor, wystąpił w licznych filmach i serialach telewizyjnych. Widzowie znają go m.in. z takich produkcji jak „Zmiennicy”, „Camera Cafe”, „Ranczo” czy legendarnego filmu „Miś”. Od niedawna aktor zabawia publiczność występując w kabarecie Ławeczka.

Pierwsze wydarzenie Fit Festivalu to „Bieg z Flagą”. Odbędzie się 3 maja 2018 roku w Pisarzowicach na dystansie 5 km (bieg i nordic walking) i nowość Półmaraton – „Bieg na Skalnik”czyli najwyższy szczyt Rudaw Janowickich (944 m n.p.m.). Wszyscy uczestnicy imprezy są zwolnieni z opłaty startowej.

Zapisy na bieg
Regulamin biegu

„Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska na lata 2014 – 2020”

Pozostałe informacje i terminy rozgrywek niebawem.Zobacz inne

Leave a Comment